Nowy dział komunikacji korporacyjnej w Grupie Eurozet

Informacja Prasowa - 04.05.2023
95

Na czele, działu komunikacji korporacyjnej w Grupie Eurozet, stanęła Anna Marucha, dotychczasowa szefowa PR Eurozetu.

Od maja 2023 r. w Grupie Eurozet funkcjonuje nowy dział, który kompleksowo odpowiada za komunikację wewnętrzną i zewnętrzną. Na czele zespołu stanęła Anna Marucha, dotychczasowa szefowa PR Eurozetu.

Anna Marucha będzie zarządzała komunikacją korporacyjną, relacjami z mediami, komunikacją z pracownikami oraz działaniami public relations realizowanymi dla wszystkich marek radiowych i internetowych z portfolio Grupy Eurozet, w tym m. in. Radia ZET, TOK FM, Antyradia i Radia Złote Przeboje.
Do priorytetowych zadań nowo powstałego działu należy integracja procesów komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej nowej grupy radiowej, którą tworzą dziś połączone zespoły Eurozetu i Grupy Radiowej Agory.
Dział komunikacji korporacyjnej Grupy Eurozet będzie ściśle współpracować z działem PR Agory, który odpowiada kwestie komunikacyjne spółki i całej Grupy Agora.
Anna Marucha jest związana z Eurozetem od lutego 2022 r., kiedy objęła funkcję szefowej PR. Wcześniej m. in. pracowała w RAS Polska, gdzie odpowiadała za komunikację korporacyjną i pełniła rolę rzeczniczki prasowej.

Comments

comments

95
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...