Nowi menedżerowie w Defence 24

Informacja Prasowa - 18.08.2022
32

Defence24 to grupa serwisów poświęconych szeroko rozumianej tematyce bezpieczeństwa

Defence24 to grupa serwisów poświęconych szeroko rozumianej tematyce bezpieczeństwa. Pierwszy i największy serwis – Defence24, stworzony niemal 10 lat temu przez obecnego prezesa, Piotra Małeckiego stał się eksperckim medium poświęconym zagadnieniom wojskowości, militariów a także przemysłowi zbrojeniowemu.

Dziś grupę tworzą także Energetyka24, InfoSecurity24, CyberDefence24. W ostatnim czasie w grupie Defence24 nastąpiły zmiany: Zarząd Defence24 został poszerzony o dwóch nowych członków zarządu.  Do Piotra Małeckiego, pełniącego funkcję Prezesa Zarządu, dołączyli Witold Moszyński – Członek Zarządu ds. Korporacyjnych oraz August Żywczyk – Członek Zarządu ds. Operacyjnych. Do spółki dołączył również ekspert branży medialnej – Dominik Malczewski, któremu powierzono funkcję Dyrektora Sprzedaży i Rozwoju Biznesu.

 Witold Moszyński posiada ponad 18-letnie doświadczenie w zarządzaniu personelem w przedsiębiorstwach polskich i międzynarodowych. Swoją karierę zawodową rozwijał w branży finansowej, OZE, nieruchomości, transportowej, marketingowej, rekrutacyjnej, szkoleniowej, muzycznej i eventowej, w tym w takich przedsiębiorstwach jak: Grupa PKP, D+S Europe AG, Money Expert S.A., Bancom Sp. z o.o., EPV Holding.

W Grupie Defence24, jako Członek Zarządu ds. Korporacyjnych odpowiada za zarządzanie kapitałem ludzkim, finanse i księgowość, marketing i PR oraz komunikację wewnętrzną.

„Tworzymy sprawnie działającą organizację, wykorzystującą najnowsze trendy i sprawdzone metody działania na rynku medialnym. Stawiamy na projekty crossmediowe, unikalne doświadczenia naszych ekspertów oraz skuteczną komunikację i współpracę.” – podkreśla Witold Moszyński, Członek Zarządu Defence24.

August Żywczyk posiada ponad 15-letnie doświadczenie managerskie zdobyte m.in. w bankowości,
w firmach branży telekomunikacyjnej, medialnej oraz nowoczesnych technologii (TMT). Z Grupą Defence24 związany jest od 2018 roku.

Jako Członek Zarządu ds. Operacyjnych odpowiada za kreowanie i organizację wydarzeń i konferencji (w tym kluczowych eventów w branży zbrojeniowej oraz w obszarze cyberbezpieczeństwa narodowego), współpracę międzynarodową, aspekty prawne, administracyjne, informatyczne i za operacyjne zarządzanie zespołami redakcyjnymi. „Jesteśmy liderem mediów z sektora branży zbrojeniowej, jednak nie spoczywamy na laurach. Stale myślimy o nowych projektach i poszerzaniu naszych kompetencji o nowe obszary. Mając tak atrakcyjną grupę czytelników i uczestników naszych wydarzeń staramy się tworzyć kolejne, angażujące projekty i stawiać nowe wyzwania naszym zespołom.” – mówi August Żywczyk, Członek Zarządu Defence24.

Dominik Malczewski posiada ponad 20-letnie doświadczenie zdobyte w branży medialnej. Przez wiele lat pełnił m.in. funkcję dyrektora marketingu Super Expressu, Focus TV, Wydawnictwa HARDE marketing managera Dziennika Polska Europa Świat a także dyrektora e-commerce w Wydawnictwie MURATOR.

W grupie Defence 24 będzie odpowiadał za kreację nowych projektów biznesowych, zarządzanie sprzedażą i komunikację z klientami.

„Dziś jakościowy content, wiedza i eksperci to największy atut. Grupa Defence24 to dynamicznie rozwijające się medium, które swoją pozycję zbudowało właśnie na jakości treści. Już dziś zbieramy tego efekty, widząc jak rozwijają się nasze serwisy i jakie emocje towarzyszą naszym publikacjom. Doceniają nas nie tylko przedstawiciele branż związanych z bezpieczeństwem, ale także pasjonaci m.in. wojska, militariów, historii, geopolityki. To wszystko ma także wymiar biznesowy – wraz z rozwojem części redakcyjnej generujemy nowe projekty komercyjne, o których będzie głośno” – zapewnia Dominik Malczewski, Dyrektor Sprzedaży i Rozwoju Biznesu.

Comments

comments

32
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...