Nowe osoby w Dziale Sprzedaży Agencyjnej Grupy Eurozet

Informacja Prasowa - 11.10.2023
40

Solidne wzmocnienie

Radosław Włoda objął stanowisko dyrektora sprzedaży online Grupy Eurozet w Zespole Sprzedaży Agencyjnej. Dołączył do niego również Jarosław Żurawski jako doradca ds. sprzedaży, a Dorota Pawlikowska objęła stanowisko menadżera ds. projektów specjalnych w Zespole Akcji Niestandardowych i Promocji.

Radosław Włoda będzie odpowiedzialny za kierowanie zespołem w obszarze digital. Z branżą mediową jest związany przez całe swoje życie zawodowe. Ostatnie 15 lat zajmował się reklamą online. Przez 10 lat pracował w Grupie Interia, gdzie odpowiadał za rozwój i monetyzację wielu obszarów reklamy online, czego zwieńczeniem było objęcie stanowiska dyrektora handlowego agencji marketingu mobilnego Mobiem. W ostatnim okresie pracował w firmie technologicznej Proxi.cloud jako Head of Sales.
Do tego samego działu dołączył także Jarosław Żurawski, który objął stanowisko doradcy ds. sprzedaży. Od ponad 15 lat jest związany ze sprzedażą i marketingiem.
Z kolei nową osobą w Zespole Akcji Niestandardowych i Promocji jest Dorota Pawlikowska, która dołączyła jako menedżer ds. projektów specjalnych. Ma kilkuletnie doświadczenie w pracy jako Project Manager, które zdobyła pracując w Grupie ZPR Media oraz w Polsat Media Biuro Reklamy. Specjalizuje się w akcjach niestandardowych.

Comments

comments

40
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...