Nowa silna oficer na pokładzie Alert Media Communications

Informacja Prasowa - 14.09.2023
118

Joanna Kubik w Alert Media będzie realizować projekty dla klientów z branż medycznej, retail i FMCG

Do zespołu agencji Alert Media Communications dołączyła Joanna Kubik, doświadczona  ekspertka ds. PR oraz mediów społecznościowych. W Alert Media będzie pracować na stanowisku Account Managera i realizować projekty dla klientów z branż medycznej, retail i FMCG oraz prowadzić szkolenia z obszaru komunikacji z wykorzystaniem kanałów społecznościowych.

 „2023 to rok, w którym w nowych kierunkach rozwijamy i poszerzamy projekty międzynarodowe oraz ofertę szkoleniową. Dlatego wzmacniamy zespół o gdańszczankę, z którą mieliśmy okazję kilka razy współpracować i zachwycić się poziomem profesjonalizmu, kompetencji oraz tak ważnej w naszym zespole kultury pracy, zwanej też przez niektórych wspólną chemią. Joanna jest związana z mediami od kilkunastu lat i wesprze naszą agencję w kluczowych obszarach relacji klienckich i projektów szkoleniowych” – powiedział Adam Łaszyn, prezes i założyciel Alert Media Communications.

Joanna Kubik przez ostatnie ponad 5 lat pracowała w Biurze Prezydenta Gdańska, w ramach  referatu prasowego. Koordynowała pracę zespołu odpowiedzianego za miejskie media społecznościowe. Wspierała także prezydent Gdańska Aleksandrę Dulkiewicz w jej komunikacji w kanałach społecznościowych. Wcześniej współpracowała z prezydentem Pawłem Adamowiczem.  Zanim skupiła się na social media i public relations przez lata pracowała w Wirtualnej Polsce jako redaktorka i wydawczyni serwisu praca.wp.pl, finanse.wp.pl. Była także związana z portalem gospodarkamorska.pl. Z zawodu jest nauczycielką wczesnej edukacji, ale to pasja do pisania stała się sposobem na jej życie zawodowe. Profesji uczyła się pod okiem dziennikarzy lokalnego wydania „Gazety Wyborczej”, „Radia Gdańsk”, „Dziennika Bałtyckiego”, z którym nawiązała dłuższą współpracę. Doświadczenie z tych mediów okazało się bezcenne w późniejszej pracy dla wp.pl, a potem dla gdańskiego samorządu. Obecnie ten miks doświadczenia Joanna Kubik wnosi na rynek komercyjnych usług PR, gdzie funkcjonuje Alert Media.

– Praca z tak specjalistycznym i wyróżniającym się na rynku zespołem, który stworzył Adam Łaszyn, jest dla mnie chlubą, ale też zobowiązaniem do dużego zaangażowania. Jestem przekonana, że moje kilkunastoletnie doświadczenie zawodowe z różnych obszarów branży medialnej pozwoli mi na dołożenie swojej cegiełki w rozwój unikalnego serwisu, jaki Alert Media  dostarcza na polskim rynku usług komunikacyjnych– powiedziała Joanna Kubik.

Comments

comments

118
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...