Muzyczne hity: oto najczęściej słuchane utwory w 2016 roku w Open FM

Informacja Prasowa - 28.12.2016
127

Redakcja radia internetowego Open FM przygotowała muzyczne podsumowanie roku 2016

Redakcja radia internetowego Open FM – jak co roku – przygotowała muzyczne podsumowanie ostatnich dwunastu miesięcy. Zestawień najpopularniejszych polskich i światowych hitów 2016 roku można słuchać na antenie Open FM w kanałach Top 20 poświęconym odpowiednim gatunkom muzycznym (m.in. Pop, Rock, Hip-Hop, Disco Polo), a także w stacjach Top 40 USA, Top 40 UK oraz Top 2016 Hits.

Najczęściej odtwarzanym nagraniem kończącego się roku w Open FM był „Hymn for the Weekend” brytyjskiego zespołu Coldplay z gościnnym udziałem Beyoncé. Wśród polskich wykonawców największą popularnością cieszył się C-Bool z utworem „Never Go Away”, który w walce o szczyty tanecznych i imprezowych list przebojów konkurował z francuskim didżejem Kungsem i jego hitem „This Girl”.

Open FM

„Heathens” w wykonaniu duetu Twenty One Pilots to najpopularniejszy utwór w kategorii „Rock and Alternative”, w której zdystansował tegoroczne przeboje m.in. Brodki i Red Hot Chili Peppers. Na liście Top USA nie miał sobie równych „Can’t Stop the Feeling!” Justina Timberlake’a, z kolei zestawienie brytyjskich nagrań zdominował Duke Dumont z klubowym hitem „Ocean Drive”.

Wszystkich przebojów, które znalazły się w zestawieniach najczęściej odtwarzanych utworów w 2016 roku, można bezpłatnie słuchać w Open.fm oraz aplikacjach Open FM dostępnych  w wersji mobilnej (Android, iOS, Windows Phone), desktopowej (Windows, Windows 8, Linux) oraz na telewizory Samsung.

Comments

comments

127
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...