MSD Polska współpracuje z On Board Think Kong

Informacja Prasowa - 23.07.2019
147

MSD Polska współpracuje z On Board Think Kong

On Board Think Kong rozpoczyna współpracę z MSD Polska. Agencja będzie odpowiedzialna za wsparcie komunikacji korporacyjnej firmy w kanałach social media.

Współpraca jest wynikiem wygranego przetargu. On Board Think Kong odpowiadać będzie za wsparcie w opracowaniu strategii, realizację komunikacji i obsługę reklamową MSD Polska w mediach społecznościowych, głównie na Facebooku i LinkedInie oraz wsparcie w zakresie Twittera.

W działania agencji zaangażowany będzie zespół On Board Think Kong wyspecjalizowany w komunikacji w mediach społecznościowych.

MSD Polska

MSD należy do pierwszej dziesiątki firm farmaceutycznych w Polsce. Zatrudnia ponad 400 osób. Koncern przyczynia się do poprawy stanu zdrowia ludzi na całym świecie poprzez opracowywanie nowych sposobów leczenia i zapobiegania chorobom oraz niesienie pomocy osobom potrzebującym. Oferuje pacjentom około 100 innowacyjnych leków w tak istotnych obszarach jak m.in. cukrzyca, onkologia, choroby układu krążenia, astma czy reumatoidalne zapalenie stawów, a także szczepionki dla dorosłych i dzieci.

On Board Think Kong

Część międzynarodowej sieci public relations ECCO Network obecnej w ponad 40 krajach, łącznie zatrudniającej ponad 1500 konsultantów w 50 biurach na całym świecie. Główne obszary specjalizacji to: korporacyjne doradztwo public relations, content marketing & SEO, komunikacja w kanałach społecznościowych. Projekty On Board Think Kong wyróżniane są między innymi za kreatywność i skuteczność (Effie, Golden Drum, IPRA Golden Awards, IAC, Stevie Awards). W Polsce agencja należy do Związku Firm Public Relations. Od maja 2018 r. On Board Think Kong jest jedynym polskim członkiem brytyjskiego stowarzyszenia Content Marketing Association.

Comments

comments

147
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...