„Moja odwaga” – nowy podcast Agnieszki Jucewicz już na Wyborcza.pl  

Informacja Prasowa - 06.11.2023
3

Pierwszy odcinek z udziałem prof. Bogdana de Barbaro jest już do odsłuchania na Wyborcza.pl

Wyborcza.pl zaprasza na najnowszy podcast ze swojej oferty – „Moja odwaga”, w którym Agnieszka Jucewicz, dziennikarka i autorka bestsellerowych książek, rozmawia ze swoimi gośćmi o różnych obliczach odwagi. Pierwszy odcinek z udziałem prof. Bogdana de Barbaro jest już do odsłuchania na Wyborcza.pl. Kolejne odsłony podcastu będą publikowane co dwa tygodnie, w piątki. 

Co to dziś znaczy – być odważnym, być odważną? Czym jest odwaga w świecie pełnym lęku i niepewności? Czy można się jej nauczyć? A wreszcie, kim są osoby, które się odważyły? Sprzeciwić władzy, stanąć w obronie swoich wartości, powiedzieć głośno „nie”, kiedy wszyscy wokół potakiwali, walczyć o godność, swoją i innych? Ale też – opowiedzieć o tym, co najtrudniejsze, przyznać się do błędu, a czasem po prostu wyjść z domu, bo zdarza się, że to jest akt największej odwagi?

 Pierwszym gościem Agnieszki Jucewicz w podcaście „Moja odwaga” jest prof. Bogdan de Barbaro, odcinka z jego udziałem można posłuchać tutaj.  Kolejne odcinki będą publikowane w piątki co dwa tygodnie, a najbliższy ukaże się 11 listopada. Podcastu można słuchać na Wyborcza.pl/podcastSpotifyApple PodcastsTOK FM i YouTube.

Agnieszka Jucewicz jest dziennikarką związaną z „Gazetą Wyborczą” i „Wysokimi Obcasami”. Czytelnikom dała się poznać także jako autorka książek o emocjach dla dużych i małych, a także książek – rozmów, które poruszają i zachęcają do głębszej refleksji nad życiem i tym, co w nim najważniejsze.

Wydawczyniami podcastu są Martyna Turska i Urszula Pieczek. Za montaż i postprodukcję odpowiada Elżbieta Lasocka.

 „Moja odwaga” to kolejny podcast w ofercie „Wyborczej”, w której znaleźć można m.in.: podcast „Warszawa nadaje” o życiu w stolicy, cykl „Zdrowa rozmowa” Margit Kossobudzkiej i Katarzyny Staszak z poradami dotyczącymi tego, jak zdrowo i szczęśliwie żyć, podcast „Herstorie” – opowieści Katarzyny Wężyk i Natalii Waloch o kobietach, które żyły, jak chciały, serię „Być rodzicem”, w której o dobrym rodzicielstwie rozmawiają Magda Keler i Agnieszka Urazińska, oraz podcast „Mistrzowie słowa”, w którym teksty czytają wybitne aktorki i aktorzy. Codziennie na Wyborcza.pl ukazuje się także seria „8:10” – codzienny podcast „Wyborczej”, w ramach którego publikowane są m.in. cykle „Jutronauci” i „Książki. Magazyn do słuchania” Michała Nogasia oraz „Sobotni seans” przygotowany przez redakcję Wyborcza TV.

Comments

comments

3
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...