Miloo Home nowym klientem Home Sweet Home PR

Informacja Prasowa - 05.09.2019
90

Miloo Home nowym klientem Home Sweet Home PR

Agencja Home Sweet Home PR została wybrana do obsługi komunikacyjnej marki Miloo Home, oferującej wysokiej jakości produkty z zakresu wyposażenia wnętrz i ogrodów. Do głównych obowiązków HSH PR będzie należało prowadzenie biura prasowego marki, kreowanie wizerunku firmy w mediach, doradztwo w zakresie zakupu powierzchni reklamowych oraz zarządzanie komunikacją B2B skierowaną do architektów i projektantów wnętrz.

 

Agencję Home Sweet Home PR wybrano w efekcie przeprowadzonego konkursu ofert.

„Szukaliśmy partnera w zakresie działań Public Relations, dysponującego ekspertyzą branżową. Home Sweet Home PR to zespół na co dzień doradzający wyłącznie markom z obszarów architektury, wnętrz i wzornictwa przemysłowego. Liczymy na owocną współpracę i efektywne realizowanie celów komunikacyjnych, jakie sobie wspólnie wyznaczyliśmy”– mówi Witek Wysocki, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu Miloo Home. Umowa pomiędzy Klientem a agencją została zawarta na czas nieokreślony.

 

Miloo Home to salony wyposażenia wnętrz zlokalizowane w największych miastach w całej Polsce, oferujące designerskie meble i akcesoria do domu i ogrodu. Marka prowadzi również sprzedaż online na www.miloohome.pl.

 

Comments

comments

90
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...