Michalina Piątkowska z początkiem sierpnia awansowała na stanowisko content & sales specjalistki w agencji oLIVE media

Informacja Prasowa - 10.08.2023
28

Michalina Piątkowska - do tej pory zajmowała się wsparciem zespołu digital przy markach z segmentu lifestyle, beauty i podróże.

Michalina Piątkowska pracuje w oLIVE media od ponad pół roku. Razem z zespołem realizowała projekty z zakresu social media, influencer marketingu i content marketingu dla klientów z branży beauty, lifestyle’owej i podróżniczej. Odpowiadała za produkcję treści foto i wideo, pozyskiwanie twórców internetowych do współprac barterowych i płatnych oraz egzekucje kampanii. Uczestniczyła również w kreowaniu strategii PR i CSR dla klientów agencji.

Od sierpnia Michalina Piątkowska jako content creatorka będzie odpowiedzialna za samodzielne tworzenie materiałów wideo i foto dla segmentu beauty i lifestyle, w którym agencja z miesiąca na miesiąc poszerza portfolio. Stanowisko będzie dzieliła z rolą sales specjalistki, wiążącego się ze wsparciem w przygotowaniu ofert oraz pozyskiwaniem nowych klientów na rynku polskim i zagranicznym.

Przed dołączeniem do oLIVE media, od 2022 roku Michalina Piątkowska pracowała jako wideo creator i marketing specjalistka przy markach beauty Inter Group. Wcześniej odpowiadała za planowanie i wdrażanie kampanii, newsletterów oraz influencer marketing w TIM Catering. Swoje pierwsze doświadczenia zawodowe w branży zbierała w dziale social media marki modowej Cositive oraz w zespole contentu platformy e-commerce Limango Polska.

Jest absolwentką zarządzania projektami społecznymi na Uniwersytecie Wrocławskim.

Comments

comments

28
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...