Michał Wrzesiński ponownie Członkiem Zarządu WeNet Group S.A.

Informacja Prasowa - 03.10.2023
73

Michał Wrzesiński objął funkcję Chief of Growth (Członek Zarządu ds. Rozwoju) i będzie odpowiadał w WeNet przede wszystkim za obszar produktu, marketi

Z końcem września br. Michał Wrzesiński ponownie dołączył do Zarządu WeNet Group S.A., lidera transformacji technologicznej w obszarze doradztwa internetowego dla małych i średnich przedsiębiorców. Jako Chief of Growth (Członek Zarządu ds. Rozwoju) będzie odpowiadał za obszar produktu, marketingu  i rozwiązania SAAS. Katarzyna Jezierska będzie współpracować z Michałem Wrzesińskim jako Dyrektor Marketingu WeNet.

Michał Wrzesiński objął funkcję Chief of Growth (Członek Zarządu ds. Rozwoju) i będzie odpowiadał w WeNet przede wszystkim za obszar produktu, marketingu oraz za rozwiązania SAAS-owe. Jest on doświadczonym menadżerem związanym z organizacją od 2014 roku. W ostatnich miesiącach jako Wiceprzewodniczący Rady Nadzorczej Michał Wrzesiński wspierał spółkę w zakresie rozwoju oferty oraz partnerstw międzynarodowych.

WeNet dynamicznie się rozwija, w tym wykorzystując rozwiązania AI i intensywnie rozwija swoją ofertę rozwiązań digital marketingowych dla małych i średnich przedsiębiorstw. Powrót Michała do Zarządu wesprze tę transformację dzięki Jego ogromnemu doświadczeniu, kompetencjom, a jednocześnie znakomitej znajomości celów strategicznych i możliwości WeNet.    – Bardzo nas cieszy, że Michał dał się przekonać do powrotu na funkcje operacyjne w naszej firmie. W tak dynamicznie zmieniającym się świecie biznesu potrzebujemy jego doświadczenia, mądrości i efektywności, szczególnie w obszarze rozwoju produktu i pozyskiwania nowych klientów. W tym zakresie czeka nas wiele wyzwań, w tym rozwój oferty o zupełnie nowe produkty. Wiem, że kompetencje Michała Wrzesińskiego przełożą się na konkretne działania, przyczynią się do rozwoju WeNet oraz wzmocnią naszą pozycję na rynku – komentuje Jarosław Mikos, Prezes Zarządu WeNet Group S.A.

Katarzyna Jezierska obejmie stanowisko Dyrektora Marketingu i będzie odpowiedziana za obszar komunikacji marki i partnerstwa strategiczne WeNet.

Michał Wrzesiński jest związany z WeNet Group S.A. od 2014 roku jako Członek Zarządu i Dyrektor Strategii Rozwoju, od 2018 Prezes Zarządu Panorama Firm Sp. z o.o. Od stycznia 2020 roku Prezes Zarządu WeNet Group S.A., a w ostatnim okresie wiceprzewodniczący Rady Nadzorczej spółki. Odpowiadał m. in. za transakcje i proces konsolidacji WeNet Group S.A. i Panorama Firm Sp. z o.o.

Wcześniej przez wiele lat związany z rynkiem kapitałowym. Zrealizował ponad 50 transakcji fuzji i przejęć oraz IPO o wartości ponad 1 mld EUR. Był założycielem i Prezesem Domu Maklerskiego Navigator oraz Partnerem Zarządzającym Navigator Capital.

Wcześniej był m. in. Dyrektorem Corporate Finance w Rabobank i Partnerem w Concordia (obecnie Haitong Bank).

W 2008 roku uzyskał tytuł doktora habilitowanego nauk ekonomicznych w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie, gdzie do 2021 r. był wykładowcą w Instytucie Finansów. Aktualnie czasowo zawiesił działalność naukową, aby skupić się na aktywności biznesowej Grupy WeNet S.A.

Comments

comments

73
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...