Michał Wolfram obejmuje stanowisko Media Directora w WebTalk

Informacja Prasowa - 29.08.2023
98

Michał Wolfram obejmuje pieczę nad działem Mediów agencji WebTalk jako Media Director

Do grona dyrektorskiego agencji WebTalk, wyspecjalizowanej w kompleksowych działaniach digital marketingowych, dołączył Michał Wolfram obejmując pieczę nad działem Mediów.

 Jako Media Director Wolfram odpowiada za nadzór implementacji mediaplanów jako integralnej części strategii komunikacyjnej i kreatywnej, podnoszenie kompetencji zespołu mediowego, jakości oferowanych usług oraz poszerzanie oferty WebTalk także o aktywności wykorzystujące niestandardowe kanały w kampaniach.

  • Nigdy nie zgadzałem się z widzeniem tunelowym – sprowadzaniu swojej pracy do podstawowych obowiązków wynikających z przynależności do jednego z działów, braku chęci wyjścia poza przypisaną do siebie rolę (stanowiska). WebTalk to miejsce komplementarne, pełne ludzi o kompetencjach przekraczających przypisywane na co dzień danemu stanowisku w agencjach. I to właśnie one, w połączeniu z naturalnością współpracy i międzydziałową wymianą wpływają na wysoki standard oferowanych usług – mówi Michał Wolfram, Media Director w WebTalk

Wolfram w branży komunikacji obecny jest od ponad 8 lat. Wcześniej związany był z agencjami VMLY&R, w których rozwijał swoją ścieżkę kariery od stanowisk specjalistycznych po managerskie i Kerris, gdzie obejmował stanowisko Performance Marketing Leada. Wśród nagrodzonych projektów realizowanych przez Michała wyróżnić można kampanię launchującą Mazdę MX-30, za którą otrzymał brązową statuetkę Effie.

Comments

comments

98
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...