Michał Dziedzic redaktorem prowadzącym Vibez.pl.

Informacja Prasowa - 07.04.2023
231

 Do zespołu dołączyły nowe osoby

 Do zespołu dołączyły nowe osoby

Michał Dziedzic od kwietnia pełni funkcję redaktora prowadzącego serwisu Vibez. Zespół wzmocnili też nowi redaktorzy, m.in. Adrianna Skoneczna, influencerka i Konrad Siwik, wcześniej związany z zespołem WP Tech.

Serwis Vibez to propozycja głównie dla młodych ludzi. Wykorzystuje rozwiązania znane z aplikacji społecznościowych. Wygląd serwisu oraz jego architektura zostały zaprojektowane z myślą
o użytkownikach mobilnych. Serwis tworzy redakcja młodych redaktorów i twórców wizualnych generacji Z, która w tym miesiącu powiększyła się o nowe osoby.

Chcemy, żeby serwis tworzyli dziennikarze z pokolenia Z, w tym również gwiazdy YouTube’a i TikToka ze świetnym wyczuciem swojego pokolenia. Jednocześnie zespół ma wsparcie doświadczonych redaktorów i wydawców z serwisów rozrywkowych. Będziemy podchodzili poważnie do problemów młodych ludzi, pisali o rozrywce – grach, filmach, serialach oraz o gwiazdach młodego pokolenia. Serwis ma charakter rozrywkowy, ale stawiamy w nim na jakościowe treści – mówi Paweł Kapusta,  redaktor naczelny Wirtualnej Polski.

 Michał Dziedzic do tej pory  pracował jako reporter w serwisie Pudelek.pl. Prowadził też autorskie formaty wideo oraz Pudelek Podcast. Jego wywiady z gwiazdami często odbijały się szerokim echem w branży. Wcześniej współpracował z serwisem WP Gwiazdy, relacjonując wydarzenia kulturalne. Michał Dziedzic ma też duże doświadczenie w tworzeniu treści w mediach społecznościowych, m.in. na TikToku.

Adrianna Skoneczna lepiej znana jako Adrianna Skon jest twórczynią internetową, którą w serwisie YouTube śledzi ponad 900 tysięcy osób. Prężnie działa w sieci od 15 roku życia
i tworzy zróżnicowany content. Jest też aktywna na Instagramie i TikToku. W Vibez zajmie się tworzeniem nowych formatów wideo i materiałów na TikToka.

Konrad Siwik wcześniej pracował w redakcji WP Tech. Na swoim koncie ma m.in. odważny artykuł o płatnościach zbliżeniowych, na którego potrzeby wszczepił sobie chip. W Vibez będzie testował nowoczesne, nietypowe rozwiązania technologiczne.

Comments

comments

231
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...