Michał Broniatowski będzie komentował dla Interii politykę zagraniczną

Informacja Prasowa - 18.01.2024
217

Interia wzmacnia portfolio z materiałami premium o tematyce zagranicznej

Michał Broniatowski będzie komentował dla portalu najważniejsze wydarzenia na świecie oraz wyjaśniał ich wpływ na sytuację w Polsce. Od wyborów prezydenckich w USA, przez sytuację w Strefie Gazy i wyścig do Parlamentu Europejskiego, po wojnę w Ukrainie. Broniatowski był szefem polskiego przedstawicielstwa agencji Reuters i wiceprezesem agencji Interfax. Pracował dla brytyjskiej telewizji ITN, amerykańskiej agencji Associated Press i brukselskiego POLITICO. Były redaktor naczelny magazynu Forbes.

 Interia odpowiada na coraz większe zainteresowanie polityką i wydarzeniami, które elektryzują opinię publiczną na całym świecie. Michał Broniatowski jako komentator wzmocni sektor zagraniczny portalu. W swoim pierwszym materiale zajmie się prawyborami w USA. Czy Donald Trump może być pewien nominacji? I czy demokraci z Joe Bidenem na czele kroczą ku przepaści? Odpowiedzi już 19 stycznia w Interii.

Komentarze i analizy Michała Broniatowskiego uzupełnią bogate portfolio Interii z treściami o tematyce zagranicznej. Portal w ramach cyklu „Interia Bliżej Świata” co tydzień prezentuje materiały premium z największych redakcji na świecie (The Washington Post, The Economist, The Guardian, The Observer, The Spectator, Le Monde oraz El Pais). Interia dzięki współpracy z zagranicznymi korespondentami Tomaszem Lejmanem (Niemcy) i  Magdą Sakowską (USA) z Polsat News oraz Tomaszem Augustyniakiem (Azja) przekazuje użytkownikom gorące newsy i relacje z różnych zakątków świata.

Tomasz Lejman prowadzi w Interii także podcast video „+49, w który opisuje bieżące i najważniejsze wydarzenia minionego tygodnia w Niemczech.

Comments

comments

217
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...