„Melosłownik Bryndala” w Meloradiu

Informacja Prasowa - 12.02.2018
145

"Melosłownik Bryndala" w Meloradiu

Rafał Bryndal dołącza do zespołu Meloradia. W swoim nowym programie będzie opowiadał o dynamicznie zmieniającej się rzeczywistości oraz języku, który za tą zmianą próbuje nadążyć. „Melosłownik Bryndala” emitowany  będzie dwa razy w tygodniu, we wtorki i czwartki po godz. 8.15.

W czasach, w których wszystko dzieje się szybciej niż dotychczas, kiedy jesteśmy świadkami technologicznego przyspieszenia powstaje mnóstwo nowych sformułowań, które warto na bieżąco definiować. W każdym języku istnieją słowa klucze, które pozwalają nam w sposób lapidarny skomentować wszystko, co chcemy skomentować. – TAK O NOWYM PROGRAMIE OPOWIADA RAFAŁ BRYNDAL

Premiera pierwszego wydania „Melosłownika” już 13 lutego.
Rafał  Bryndal – satyryk, autor tekstów, dziennikarz, twórca zespołów kabaretowych i sztuk teatralnych.  W latach  2010–2012 roku redaktor naczelny miesięcznika kulturalnego „Bluszcz”, od 2013 roku redaktor naczelny magazynu literacko-kulturalnego  „Chimera”. Przez prawie 20 lat związany był z Radiem ZET. Autor takich programów jak: „Rozmowy rolowane”, „Tydzień z głowy” czy „Taniec z  Bryndalem”.  Prowadził również audycję muzyczną w Chillizet – „Rafał  Bryndal Jazz  Quartet”.

Comments

comments

145
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...