Marta Busłajew dyrektorem marketingu i komunikacji w Globalworth Poland

Informacja Prasowa - 17.04.2019
33

Marta Busłajew dyrektorem marketingu i komunikacji w Globalworth Poland

Marta Busłajew dyrektorem marketingu i komunikacji w Globalworth Poland

W kwietniu 2019 roku Marta Busłajew objęła stanowisko dyrektora ds. marketingu i komunikacji w Globalworth Poland Real Estate, właściciel wysokiej klasy nieruchomości biurowych i biurowo-handlowych.

Głównym celem Marty Busłajew w nowej roli jest stworzenie praktyki marketingowej dla największego instytucjonalnego inwestora i właściciela nieruchomości biurowych w kraju.

Marta Busłajew posiada 20-letnie doświadczenie zawodowe. Od 12 lat związana jest z rynkiem nieruchomości komercyjnych. Wcześniej pracowała jako dyrektor ds. marketingu i obsługi klienta w Colliers International oraz senior marketing manager w międzynarodowej firmie doradczej CBRE. Przez ostatnie trzy lata była szefową marketingu i komunikacji w HB Reavis.

– W portfelu Globalworth znajdują się obiekty o różnych cechach, osadzone w zdywersyfikowanych lokalizacjach i społecznościach. Moim celem jest zintegrowanie tych nieruchomości w ramach jednej marki, z jednoczesnym poszanowaniem ich odrębności oraz z uwzględnieniem potrzeb najemców. Tempo wzrostu i oddziaływania Globalworth na tak dużą skalę to ogromna odpowiedzialność. Będziemy aktywnie komunikować nasze wartości oraz konsekwentnie budować pozycję partnera pierwszego wyboru dla wszystkich firm, które rozwijają się, planują ekspansję i poszukują najlepszych rozwiązań biurowych. Podejmuję się tego zadania wiedząc, że mam wsparcie jednego z najmocniejszych i najbardziej utalentowanych zespołów na rynku, który tworzy firmę o jasnej wizji, stawiającej sobie ambitne cele – mówi Marta Busłajew.

Źródło: ceo.com.pl

LinkedIn Marta Busłajew – https://www.linkedin.com/in/marta-busłajew-1ba14a27/?originalSubdomain=pl

Comments

comments

33
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...