Marek Gieorgica współtwórca agencji Clear Communication Group, szefem komunikacji w Ministerstwie Cyfryzacji

Informacja Prasowa - 09.01.2024
185

Na swoim profilu Linkedin napisał

„Przez 13 latach Clear Communication Group sp. z o.o., którą współtworzyłem, stała się agencją znaną, silną, profesjonalną i dobrze zorganizowaną. To zasługa ludzi, którzy przez te lata ją budowali. #CCG z roku na rok rośnie, a rok 2023 był najlepszy w historii.

To duża zasługa Anna Nalewajk, która praktycznie od początku tworzy tę firmę.

Teraz staje na jej czele i z ogromnym wsparciem trójki niesamowitych menadżerów – Klaudia Rombalska, Karolina Juszczyk oraz Radosław Pupiec, będzie odpowiadać za dalszy rozwój organizacji. I wiem, że nikt nie zrobi tego lepiej.

Ja zdecydowałem się na pewien czas podjąć nowe wyzwanie.

Na prośbę Wicepremiera Krzysztofa Gawkowskiego pokieruję komunikacją Ministerstwo Cyfryzacji.

To niesamowite wyzwanie i zaszczyt, że moje dotychczasowe doświadczenie i kompetencje zdobyte przez ostatnie lata zostały dostrzeżone. Bo komunikacja cyfrowej rzeczywistości to nie tylko coraz ważniejszy element naszego życia. To także od lat moja pasja.

Dziękuję za zaufanie nie tylko Wicepremierowi, ale także jego najbliższym współpracownikom, m.in Konrad Gołota, MBA, Bartosz Dominiak, Katarzyna Antoniak, Dariusz Standerski, PhD czy Radoslaw Mackiewicz czy Radosław Nielek, PhD, z którymi w ostatnich dniach wiele rozmawiałem o tym, co wspólnie w cyfryzacji chcemy osiągnąć.

Wiem, że to będzie niesamowita przygoda”

Comments

comments

185
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...