Marcin Krasoń dyrektorem ds. PR i komunikacji w obido.pl

Informacja Prasowa - 25.04.2019
149

Marcin Krasoń dyrektorem ds. PR i komunikacji w obido.pl

Obido.pl, lider na rynku marketingu nowych mieszkań, łączy dynamiczny wzrost biznesu z rozwojem kadr. Do zespołu dołączył Marcin Krasoń w roli dyrektora ds. public relations i komunikacji.

Marcin Krasoń od 2009 r. był analitykiem rynku finansowego i mieszkaniowego, najpierw w Open Finance, a potem w Home Brokerze. Wykorzystując doświadczenie dziennikarskie z „Forbesa” i „Manager Magazin” przygotowywał poradniki, analizy i raporty rynkowe, które w tradycyjnych i nowoczesnych mediach cytowano tysiące razy.  Do jego obowiązków w obido.pl należą relacje z mediami, przygotowywanie analiz i raportów rynkowych na potrzeby dziennikarzy, komunikacja wewnętrzna i zewnętrzna oraz reprezentowanie spółki na wydarzeniach branżowych.

Wzmocnienie kadr jest związane z dynamicznym rozwojem firmy. Jeszcze w pierwszym półroczu 2019 r. obido.pl chce rozszerzyć działalność na Trójmiasto, a w kolejnych kwartałach o następne rynki. Aktualnie platforma prezentuje użytkownikom mieszkania z rynku pierwotnego w Krakowie, Warszawie i Wrocławiu.

Comments

comments

149
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...