„Manager Inspiracji” – nowy program Business Insider Polska w Radiu Kolor

Informacja Prasowa - 03.03.2017
163

Łukasz Grass poprowadzi audycję „Manager inspiracji” w Radiu Kolor

„Manager inspiracji” to nowy program Business Insider Polska, który 4 marca o godz. 14.00 zadebiutuje na antenie Radia Kolor (103 FM). Gospodarzem programu będzie Łukasz Grass, redaktor naczelny Business Insider Polska.

W wiosennej ramówce jednej z najpopularniejszych stacji radiowych w Warszawie, w każdą sobotę o stałej porze, Łukasz Grass wraz z gościem opowie słuchaczom o najciekawszych i najważniejszych tematach opisywanych na www.bi.pl.

Będziemy inspirować, motywować i podpowiadać, w jaki sposób rozwijać nie tylko swój biznes, ale również siebie. Za którymi trendami warto podążać, jak budować swoją firmę wykorzystując najnowsze zdobycze technologii. Powiemy, jakie rady mają dla nas ci, którzy osiągnęli sukces. W krótki, przystępny sposób opowiemy o biznesie, tak, żeby zrozumiał go każdy, kto chce dbać o swoje finanse, a niekoniecznie jest absolwentem szkoły ekonomicznej.” – mówi Łukasz Grass, redaktor naczelny Business Insider Polska.

Autorzy programu skupią się na trendach w technologii, na świecie biznesu, ale też udzielą ciekawych wskazówek dotyczących rozwoju osobistego i zawodowego. Dziennikarze Business Insider Polska zdradzą przepis na sukces w pracy i w życiu osobistym. Doradzą m.in. jak połączyć pracę z pasją, jak nawiązywać kontakty biznesowe, dbać o nie, a także jak mówić i wyglądać profesjonalnie.

W pierwszym odcinku Łukasz Grass i Iwona Sobczak opowiedzą o budowaniu wizerunku zawodowego.

„Manager Inspiracji” – w każdą sobotę, od godz. 14.00 w Radiu Kolor (103 FM)

Comments

comments

163
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...