Malwina Kuźmińska awansuje na stanowisko Performance Expert w Resolution (OMD Group)

Informacja Prasowa - 12.07.2023
114

Malwina Kuźmińska będzie odgrywała kluczową rolę w planowaniu, realizacji i optymalizacji kampanii efektywnościowych

Malwina Kuźmińska awansowała na stanowisko Performance Expert w należącej do OMD Group agencji Resolution, specjalizującej się w działaniach performance. Jako Performance Expert, Malwina będzie odgrywała kluczową rolę w planowaniu, realizacji i optymalizacji kampanii efektywnościowych.

– Malwina znana jest ze swojego zaangażowania, umiejętności efektywnej pracy zespołowej oraz łatwości w tworzeniu skutecznych rekomendacji w dziedzinie performance’u. Bardzo cieszę się z tego awansu i kibicuję jej w osiąganiu dalszych sukcesów, zarówno tych na polu współpracy z klientem, jak i osobistych – komentuje Adam Matwijczyk, Head of Performance w Resolution (OMD Group).

 Na nowym stanowisku Malwina Kuźmińska będzie odpowiadała m.in. za realizację i optymalizację działań performance nastawionych m.in. zwiększenie sprzedaży czy generowanie leadów, dla wszystkich klientów współpracujących z agencją Resolution.

Malwina Kuźmińska z branżą marketingową związana jest od 9 lat, z czego 7 poświęciła obszarowi digital. W trakcie swojej kariery zawodowej pracowała zarówno po stronie reklamodawcy (Bell), jak i agencji. Realizowała działania dla takich marek jak m.in. Daimler, FedEx, Hankook, SodaStream, Bayer czy Semilac. Jej specjalizacją jest poszukiwanie i wdrożenia innowacyjnych rozwiązań z obszaru performance.

Comments

comments

114
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...