Małgorzata Zmaczyńska – manager ds. promocji i produkcji podcastów

Informacja Prasowa - 06.12.2023
292

Małgorzata Zmaczyńska dołącza do Grupy Eurozet, gdzie będzie odpowiadać za promocję i produkcję podcastów

Małgorzata Zmaczyńska dołącza do Grupy Eurozet, gdzie będzie odpowiadać za promocję i produkcję podcastów pod brandami Radia ZET, Meloradia, Antyradia i Chillizet.

Zadba również o monetyzację kanałów streamingowych i poszerzenie zasięgów obecnych podcastów Radia ZET, które w ostatnich latach cieszą się coraz większą popularnością. Z danych nadawcy wynika, że tylko w listopadzie tego roku na kanale YouTube filmy i podcasty odtwarzano przez ponad 2,3 miliona godzin, a łączna liczba wyświetleń przekroczyła 20 milionów.

 

Najpopularniejsze formaty to „Gość Radia ZET”, a także tworzony przez redakcję internetową podcast „Podejrzani Politycy” Radosława Gruca i Błażeja Makarewicza, z gościnnym udziałem Mariusza Gierszewskiego, dziennikarza śledczego Radia ZET.
Małgorzata Zmaczyńska w przeszłości pracowała dla Wirtualnej Polski (m.in. przy wydawaniu poranków na kanale YouTube, a także w redakcji Pudelek Show w WP TV), w ostatnich latach zajmowała się też produkcją podcastów dla Uniwersytetu SWPS. Jest laureatką nagrody Podkaster Roku 2018 za podcast RADIOaktywny i ZMACZNEGO. Wykładała w Wyższej Szkole Europejskiej im. ks. Józefa Tischnera, gdzie prowadziła zajęcia z produkcji podcastów.

Comments

comments

292
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...