Magdalena Talma dołącza do Polskiej Ligi Esportowej

Informacja Prasowa - 28.06.2023
144

Magdalena Talma - wcześniej przez 3 lata pracowała jako Sales Director grupy LTTM.

Magdalena Talma objęła stanowisko Head of Sales and Partnerships w Polskiej Lidze Esportowej.

Magdalena Talma od ponad 10 lat pracuje aktywnie w sprzedaży. W 2016 roku dołączyła do LifeTube, gdzie najpierw była Group Sales Manager, a później Head of Sales. W 2020 roku objęła stanowisko Sales Director grupy LTTM, skąd po trzech latach przechodzi do Polskiej Ligi Esportowej.

– Bardzo się cieszę, że Magda dołączyła do zespołu Polskiej Ligi Esportowej. To niezwykle wartościowe wzmocnienie naszej drużyny sprzedażowej i jestem pewien, że wniesie do PLE dużo świeżej energii. Magda ma bogate doświadczenie i historię wyników, co na pewno przełoży się na rozwój Polskiej Ligi Esportowej – mówi Paweł Kowalczyk, CEO Polskiej Ligi Esportowej.

W PLE Magdalena zastąpi na tym stanowisku Aleksandrę Marciniak i będzie zarządzać zespołem sprzedaży, nadzorować realizację sprzedażowej strategii organizacji i nawiązywać współprace z nowymi klientami. W strukturach firmy Magdalena będzie raportować do CEO Polskiej Ligi Esportowej, czyli Pawła Kowalczyka.

– PLE to kolejne wyzwanie i nowe doświadczenia dla mnie. Zamierzam efektywnie wykorzystać posiadaną już wiedzę z zakresu sprzedaży, ale widzę też nowe możliwości realizacji i kreacji projektów z nowymi i dotychczasowymi klientami – mówi Magdalena Talma, Head of Sales and Partnerships Polskiej Ligi Esportowej.

Polska Liga Esportowa to czołowy organizator rozgrywek esportowych w Europie Środkowo-Wschodniej. PLE ściśle współpracuje z największymi producentami gier takimi jak Riot Games oraz czołowymi podmiotami sportowymi jak Polski Związek Żeglarski, Fortuna 1 Liga oraz PGE Polska Grupa Energetyczna.

PLE tworzy turnieje dla graczy na każdym stopniu zaawansowania. Jest operatorem rozgrywek VALORANT w 23 krajach Europy i organizatorem PGE Dywizji Mistrzowskiej, czyli zmagań najlepszych polskich drużyn CS:GO. Najnowszym produktem spółki jest PGE Nowy Poziom PLE, ogólnopolska, pionierska sieć rozgrywek edukacyjno-esportowych dla graczy-amatorów. Łącznie w ekosystemie Polskiej Ligi Esportowej rywalizuje ponad 12 tysięcy zawodników.

Comments

comments

144
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...