Maciej Orłoś i Przemysław Przybylski na kolejnej Wykładzinie!

Informacja Prasowa - 24.11.2016
171

Kolejna Wykładzina 28 listopada

Wykładzina to inicjatywa skierowana do osób zainteresowanych komunikacją. Od wielu miesięcy regularnie spotykamy się w gronie profesjonalistów komunikacji, by wspólnie rozwijać nasze zainteresowania. 

W najbliższy poniedziałek na wydarzeniu wystąpią:

• Maciej Orłoś – dziennikarz, gospodarz programów telewizyjnych. Laureat czterech Wiktorów oraz Telekamery. Ostatnio przeszedł z TVP do portalu Wirtualna Polska, gdzie prowadzi program informacyjny #dziejesięnażywo

 Przemysław Przybylski – pełni funkcję rzecznika prasowego Lotniska Chopina w Warszawie od 2010 roku. Przez 10 lat pracował jako reporter w największych polskich mediach, m.in. w Wiadomościach TVP oraz RMF FM. W 2013 i 2015 roku nominowany do nagrody „Najlepszy Rzecznik Prasowy” w plebiscycie Protony.

Spotkanie odbędzie się już w poniedziałek 28 listopada o godzinie 18:30 w Piw Paw – Beer Heaven przy ulicy Foksal 16, w Warszawie.

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o rejestrowanie się na wydarzenie pod linkiem: http://wykladzinavol21.evenea.pl/

Więcej informacji na temat wydarzenia oraz biografie prelegentów znajdują się tutaj.

O Wykładzinie:

Wykładzina to comiesięczne, nieformalne spotkanie profesjonalistów komunikacji organizowane przez agencję LEWIS. Skąd taka nazwa? Wykładzina się rozwija – i my również chcemy się rozwijać dzięki krótkim, ale pełnym treści wykładom.

Wykładzina jest platformą wymiany myśli. Spotykamy się zawsze w ostatni poniedziałek miesiąca, by wspólnie rozwijać zainteresowania związane z komunikacją, marketingiem i PR.

Zapraszamy najlepszych prelegentów, którzy dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem ze zgromadzoną publicznością.

Comments

comments

171
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...