Łukasz Jach-Bartha w jury Innovation

Informacja Prasowa - 11.10.2023
154

Łukasz Jach-Bartha, Creative Technologist w VMLY&R, dołączył do składu jury tegorocznego konkursu Innovation w kategorii Innowacje w komunikacji 

Łukasz Jach-Bartha, Creative Technologist w VMLY&R, dołączył do składu jury tegorocznego konkursu Innovation w kategorii Innowacje w komunikacji.

Innovation to konkurs przeznaczony dla projektów z obszaru biznesu, mediów i komunikacji wyznaczających nowe kierunki w tych obszarach. Do kategorii Innowacje w komunikacji można zgłaszać projekty i prototypy projektów wskazujące kierunki zmian w komunikacji.
Pełen skład Jury kategorii Innowacje w komunikacji >>
Łukasz Jach-Bartha od lat aktywnie łączy kreację z technologią. Pracując na wielu frontach kreatywno-produkcyjno-developerskich stara się rozumieć potrzeby użytkowników i łączyć je z potrzebami klientów. Fascynuje się nowymi technologiami ze szczególnym uwzględnieniem wirtualnej i rozszerzonej rzeczywistości. Nie stroni od AI (sztuczna inteligencja) i ML (uczenie maszynowe). Realizował gry, doświadczenia AR i VR (finalista Augmented World Expo 2016), aplikacje konwersacyjne i multimedialne aplikacje mobilne.
W VMLY&R od lat stanowi połączenie (techn.: interfejs) działu kreacji i technologii. Przez jego biurko przechodzą wszystkie projekty łączące w sobie pomysł komunikacyjny z odkrywczymi technologiami.

Comments

comments

154
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...