LoveBrands Medical realizuje IX edycję programu Recepta na Sukces dla Gedeon Richter Polska

Informacja Prasowa - 29.05.2023
74

Program poświęcony jest wsparciu rozwoju zawodowego przyszłych farmaceutów

LoveBrands Medical – specjalistyczna komórka LoveBrands Group, po raz kolejny realizuje program Recepta na Sukces. To już IX edycja przedsięwzięcia Gedeon Richter Polska i czwarta z rzędu, której realizacją zajmuje się agencja. Program poświęcony jest wsparciu rozwoju zawodowego przyszłych farmaceutów i realizowany jest pod hasłem „Zdrowy Rozwój Zawodowy”.

W tym roku agencja i Gedeon Richter Polska przygotowali strategię komunikacji opartą na haśle „Zdrowy Rozwój Zawodowy”. Tematem przewodnim programu jest wsparcie studentów farmacji wchodzących na rynek pracy w dbałości o dobrostan psychiczny. Program jest odpowiedzią na wyzwania jakie stawia przed pracodawcami farmacji pokolenie Z. Gedeon Richter, jako firma produkująca m. in. leki z obszaru psychiatrii, szczególną wagę przywiązuje do dbałości o zdrowie psychiczne pracowników. Program ma nie tylko wspierać studentów farmacji, ale wskazywać najlepsze praktyki zatrudnienia, jakimi powinni się kierować pracodawcy.
W ramach tegorocznych działań odbywa się cykl warsztatów i webinarów edukacyjnych dla studentów farmacji. Celem tych aktywności jest wsparcie w świadomym podejmowaniu wyzwań zawodowych w taki sposób, by przynosiły one satysfakcję i dawały tej grupie poczucie celowości i sensu, a także kształtowanie umiejętności dbania o komfort psychiczny. Serię wydarzeń online poprowadzą specjaliści z zakresu psychologii, kształtowania relacji opartych na empatii, a także umiejętności komunikacyjnych. Platformą komunikacyjną, na której pojawiać się będą treści edukacyjne po raz kolejny będzie fanpage programu na Facebooku oraz korporacyjny profil Gedeon Richter na Instagramie. Na potrzeby IX edycji programu LoveBrands Medical stworzyło kompleksową komunikację wizualną.
Za realizację projektu odpowiada Mateusz Konwerski – Senior Communications Consultant oraz Karolina Ołdak – Communications Consultant przy wsparciu Marty Domańskiej – Dyrektor LoveBrands Medical.

Comments

comments

74
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...