„List gończy!” – nowa zabawa dla fanów rocka w Rock Radiu

Informacja Prasowa - 20.09.2021
140

"List gończy!" - nowa zabawa dla fanów rocka w Rock Radiu

„List gończy!” – nowa zabawa dla fanów rocka w Rock Radiu
 
Od poniedziałku, 20 września 2021 r. słuchacze Rock Radia mogą wziąć udział w nowej zabawie antenowej pod hasłem „List gończy!”. Poszukiwanym będzie osoba związana z klasyką rocka – uczestnicy konkursu spróbują odgadnąć jej imię i nazwisko lub pseudonim dzięki umiejętnemu zadawaniu pytań. Zwycięzca zabawy otrzyma nagrodę pieniężną, której stawka będzie rosła co godzinę, w miarę przybliżania się do prawidłowej odpowiedzi.
W nowej zabawie antenowej „List gończy!” Rock Radio poprowadzi poszukiwania osób, które nierozerwalnie związane są z klasyką rocka. Gdy na antenie pojawi się zapowiedź zabawy, redakcja będzie czekać na zgłoszenia śmiałków – codziennie od 10:00 do 16:00 pod numerem telefonu 22 4444 066.
Aby wygrać nagrodę pieniężną, należy uważnie słuchać Rock Radia i umiejętnie zadawać pytania. Każdy uczestnik ma jedną szansę na zadanie pytania i udzielenie odpowiedzi. Stawka wygranej będzie rosła co godzinę, od 50 zł.
Nową zabawę antenową Rock Radia wspiera promocja na antenie, na stronie rockradio.pl i na profilu Rock Radia na Facebooku. Dodatkowo, od 27 września potrwa kampania reklamowa „Listu gończego!” w intranecie.

Comments

comments

140
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...