Lighthouse regionalną agencją Huawei Enterprise

Informacja Prasowa - 10.05.2019
135

Lighthouse regionalną agencją Huawei Enterprise

Firma doradztwa komunikacyjnego i PR Lighthouse rozszerzyła współpracę z Huawei Enterprise, jedną z trzech grup biznesowych firmy Huawei, oferującą produkty i rozwiązania ICT, umożliwiające cyfrową transformację przedsiębiorstw. Obecnie agencja będzie koordynowała działania PR w regionie CEE & Nordic, obejmującym 28 rynków.

 W ramach nowej umowy Lighthouse odpowiada za strategiczne doradztwo komunikacyjne, tworzenie treści regionalnych, artykułów eksperckich, przygotowanie case studies z regionu Europy Środkowo-Wschodniej, krajów nordyckich i Turcji, współpracę z liderami opinii oraz za przygotowanie raportów. Dodatkowo firma będzie koordynowała działania PR wokół wydarzeń organizowanych przez Huawei Enterprise w regionie.

Wcześniej, od września 2018 r., Lighthouse realizowało działania PR Huawei Enterprise w Polsce oraz opracowywało strategię komunikacji i public relations w regionie CEE & Nordic. Nowa umowa obowiązuje od kwietnia br. Huawei Enterprise został pozyskany przez Lighthouse po wygranym przetargu.

Za projekt odpowiadaj zespół Nowych Technologii: Krzysztof Pietrzak (Senior Project Manager), Maciej Piotrowski (Project Manager) i Adrianna Trefoń (Project Executive), ze strategicznym wsparciem Jarosława Bańdy (Managing Director)

Więcej informacji na temat Huawei Enterprise.

Comments

comments

135
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...