Krzysztof Kozłowski dołączył do TAILORS Group

Informacja Prasowa - 19.12.2023
24

Krzysztof Kozłowski w TAILORS Group, obejmuje stanowisko senior account managera

Krzysztof Kozłowski dołączył do zespołu public relations agencji TAILORS Group, obejmując stanowisko senior account managera. W nowej roli odpowiada za kompleksową obsługę kluczowych klientów agencji, m.in. z branży technologicznej, w obszarze komunikacji korporacyjnej.

– Cieszymy się, że możemy powitać Krzysztofa w naszym zespole. To doświadczony specjalista z obszaru public relations. Jesteśmy przekonani, że jego kompetencje i otwartość na wykorzystywanie w codziennej pracy nowoczesnych narzędzi PR opartych na technologiach wzmocnią nasz zespół. Doświadczenie i podejście Krzysztofa doskonale współgrają ze strategią działania i ambicjami TAILORS Group – mówi Łukasz Wójcik, partner zarządzający TAILORS Group.

Krzysztof Kozłowski posiada niemal dziesięcioletnie doświadczenie w pracy z mediami, z czego ostatnie sześć lat spędził w sektorze public relations. Od 2018 roku był związany z agencją inPlus Media, gdzie na stanowisku account managera odpowiadał za obsługę klientów z branż technologicznej, finansowej i przemysłowej. Wśród jego klientów znalazły się takie marki jak ABB, Komputronik, NTT, Prudential i Purmo.

Comments

comments

24
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...