Koncertowe „Złote Przeboje na wakacjach”

Informacja Prasowa - 14.06.2019
288

Koncertowe "Złote Przeboje na wakacjach"

W piątek, 21 czerwca br. w Radiu Złote Przeboje rozpoczną się wakacje. Przez całe lato w ramach akcji „Złote Przeboje na wakacjach” stacja będzie towarzyszyć uczestnikom wydarzeń muzycznych odbywających się w kilkunastu polskich miastach, a dodatkowo zaprosi wszystkich do słuchania specjalnych programów i udziału w konkursie antenowym.
Tegoroczna akcja „Złote Przeboje na wakacjach” rozpocznie się 21 czerwca i potrwa do 31 sierpnia br. Reporterzy stacji będą pojawiać się w miastach nadawania rozgłośni na koncertach polskich i zagranicznych gwiazd znanych z anteny. W plenerowym studiu spotkają się ze słuchaczami, zaproszą ich do udziału w konkursach, w których do wygrania będą wakacyjne gadżety Radia Złote Przeboje, podsłuchają też prób gwiazd przed wieczornymi koncertami.
Wakacyjna akcja Radia Złote Przeboje obejmie następujące wydarzenia:
– 21 czerwca, Elbląg – koncert Patrycji Markowskiej podczas Dni Elbląga
– 29 czerwca, Dębica (GoodFest 2019) – występ zespołu Wilki
– 6 lipca, Zator – koncert Variux Manx
– 14 lipca, Piskorowice (Dni Gminy Leżajsk) – występ Golec uOrkiestra
– 21 lipca, Gliwice – koncert grupy Scorpions
– 28 lipca, Wągrowiec – występ Urszuli
– 3 i 4 sierpnia, Białka Tatrzańska – koncert zespołu Perfect
– 7 sierpnia, Warszawa – występ Michaela Boltona
– 16 sierpnia, Puck – koncert Patrycji Markowskiej
– 25 sierpnia, Starachowice – występ Blue Cafe
– 31 sierpnia, Zielona Góra – koncert Kombii
Tydzień przed każdym występem słuchacze stacji dowiedzą się o wydarzeniu z zapowiedzi antenowych, będą też mogli przeczytać o nim na stronie zloteprzeboje.pl oraz na profilu stacji i stronie akcji na Facebooku. Relacje z wydarzeń pojawią się na antenie.
Wszystkie imprezy i koncertowe relacje wsparte zostaną kampanią promocyjną na antenie Radia Złote Przeboje i na zloteprzeboje.pl.

Oprócz tego w piątek, 21 czerwca br. Radio Złote Przeboje nieznacznie zmieni swoją ramówkę. W letnim programie stacji pojawi się Michał Koterski, który w każdą środę o 9:45 będzie opowiadać słuchaczom o swoich wakacyjnych przygodach z dzieckiem – w cyklu „Tata na wakacjach.” Natomiast w każdy poniedziałek o 9:45 na antenie zagości cykl „Miejskie legendy”, w którym Piotr Jaworski przedstawi nieznane oblicza polskich miast. Dodatkowo w zabawie „Koncertowe wakacje” słuchacze Radia Złote Przeboje będą mogli codziennie wygrywać bilety na jeden z ponad 500 koncertów odbywających się w tym roku w Polsce.
Radio Złote Przeboje to sieć 24 lokalnych stacji należących do Grupy Radiowej Agory, które nadają m.in. w Warszawie, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Trójmieście, Wrocławiu i miastach Aglomeracji Śląskiej. Na antenie Radia Złote Przeboje można usłyszeć największe przeboje lat 80., 90. i dwutysięcznych zloteprzeboje.pl

Comments

comments

288
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...