Kayah z autorską audycją w Meloradiu

Informacja Prasowa - 19.09.2017
30

Kayah z autorską audycją w Meloradiu

„Tu i teraz” to nowy program muzyczny w ramówce Meloradia. Jego prowadzącą będzie doskonale znana artystka – Kayah. Wokalistka spotka się ze słuchaczami w każdą środę między 18.00 a 20.00. Pierwsza audycja zostanie wyemitowana 4 października br.

W swoim autorskim show muzycznym Kayah opowie o tym, co ją inspiruje i fascynuje – w zawodowym jak i codziennym życiu. Co tydzień w programie pojawiać się będą nietuzinkowi goście oraz wyjątkowa muzyka wybrana przez piosenkarkę.
Od wielu lat marzyłam o tym, by poprowadzić własny program w radiu. Cieszę się, że spełni się ono w Meloradiu. Jestem bardzo podekscytowana tym, że już niebawem spotkam się ze słuchaczami na antenie, w czasie mojej środowej audycji „Tu i teraz” – MÓWI KAYAH.

Osobowość, doświadczenie oraz gust muzyczny jednej z największych artystek polskiej sceny doskonale wpisuje się w obrany przez nas kierunek. Bardzo cieszę się, że tak wybitna postać zgodziła się dołączyć do zespołu Meloradia i przez dwie godziny w tygodniu będzie spotykać się z naszymi słuchaczami– KOMENTUJE KAMIL DĄBROWA, REDAKTOR NACZELNY MELORADIA.

Kayah jest obecna na scenie od 25 lat, jako wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów i współwłaścicielka firmy fonograficznej Kayax. Swój pierwszy autorski album – “Kamień” – wydała w 1995 roku. Współtworzyła m.in. z Goranem Bregovicem, Cesarią Evorą, Idanem Raichelem, Andrzejem Smolikiem i wieloma innymi.
Meloradio gra w formacie easy listening, w 22 miastach. 4 września br. zastąpiło Radio ZET Gold.

Comments

comments

30
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...