Katarzyna Piecuch dyrektorką marketingu Grupy Eurozet

Informacja Prasowa - 26.09.2023
128

Katarzyna Piecuch dpowiada za działania marketingowe i realizację strategii komunikacji połączonej Grupy Radiowej Agory i Eurozetu.

Katarzyna Piecuch była dotychczas szefową komunikacji i social mediów Radia ZET. Od 25 września zarządza marketingiem na poziomie całej Grupy Eurozet, do której prócz wspomnianego Radia ZET należy: TOK FM, Radio Złote Przeboje, Antyradio, Radio Pogoda, Rock Radio, Radio Plus, Chillizet i Meloradio. Do jej nowych obowiązków należy koordynacja i optymalizacja wykorzystania budżetów marketingowych. W swojej roli będzie ściśle współpracować z dyrektorami programowymi i szefami promocji poszczególnych anten oraz Anną Justką, która nadal będzie pełnić rolę dyrektorki promocji stacji muzycznych GRA.
Dyrektor/dyrektorka marketingu to nowe stanowisko w połączonych strukturach Grupy Radiowej Agory oraz Eurozetu, które na rynku działają pod szyldem Grupy Eurozet.

Świetne kampanie promocyjne, angażujące słuchaczy akcje antenowe, dynamicznie rozwijające się kanały społecznościowe – to najważniejsze osiągnięcia Kasi w Radiu ZET. Jestem przekonany, że teraz dzięki połączeniu szerokich kompetencji Kasi z doświadczeniem szefów promocji pozostałych stacji radiowych, zbudujemy jako Grupa jeszcze silniejszy przekaz marketingowy – mówi Adam Fijałkowski, wiceprezes, dyrektor programowy Grupy Eurozet.

Katarzyna Piecuch od 2010 roku jest związana z Eurozetem, gdzie m. in. pełniła rolę dyrektorki promocji. To kolejna osoba, która dołącza do zespołu zarządzającego Grupą Eurozet. Wcześniej zostały zintegrowane m.in. działy sprzedaży, komunikacji korporacyjnej, prawny oraz biuro zarządu.

Comments

comments

128
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...