Katarzyna Fabjaniak obejmuje rolę Executive Director w Havas PR Warsaw.

Informacja Prasowa - 19.04.2023
32

W nowej roli odpowiada za zarządzanie operacyjne, w tym rozwój klientów i zespołu agencji

Katarzyna Fabjaniak obejmuje rolę Executive Director w Havas PR Warsaw.

Katarzyna Fabjaniak z początkiem kwietnia 2023 roku awansowała na stanowisko Executive Director w Havas PR Warsaw. W nowej roli odpowiada za zarządzanie operacyjne, w tym rozwój klientów i zespołu agencji, a także rozbudowę portfolio klientów. Raportuje bezpośrednio do Tomasza Lisa, Managing Directora Havas PR Warsaw.

Z Havas PR Warsaw Katarzyna Fabjaniak związana jest od stycznia 2021 r. Wówczas dołączyła jako Business Director of Operations and Development, a jej głównym zadaniem było strategiczne wsparcie kluczowych klientów agencji i akcelerowanie nowego biznesu. Jako Executive Director obejmuje nadzór nad zarządzaniem operacyjnym, ze szczególnym uwzględnieniem rozwoju klientów i zespołu. Ponadto odpowiada za rozbudowę portfolio klientów oraz maksymalizację synergii działań z dywizją public affairs oraz współprac realizowanych wewnątrz Havas Village – unikalnej struktury łączącej Havas Creative Group oraz Havas Media Group, gdzie pod jednym dachem pracują konsultanci, stratedzy, eksperci mediowi i talenty kreatywne.

– W ciągu trzech ostatnich lat umocniliśmy swoją pozycję w czołówce polskich agencji public relations oraz zbudowaliśmy zupełnie nowe kompetencje w zakresie public affairs. W nadchodzącym czasie będziemy inwestowali w rozwój praktyki ESG, w tym całego obszaru działań związanych z raportowaniem pozafinansowym, ale także aktywnie rozwijali ofertę dla sektorów przemysłu, energetyki, IT oraz kultury i rozrywki. Rola Katarzyny jest i będzie w tym procesie kluczowa.  – komentuje Tomasz Lis, Managing Director

– W 2022 r. zanotowaliśmy blisko 60% dynamikę wzrostu, co pokazuje jak wiele udało nam się w tym czasie osiągnąć i jak wiele mamy do zaoferowania. Umacniamy naszą pozycję w obszarach komunikacji korporacyjnej i kryzysowej, ale nieustannie rozwijamy też nasze zespoły lifestyle & entertainment – komentuje Katarzyna Fabjaniak, Executive Director.

Katarzyna Fabjaniak posiada kilkunastoletnie doświadczenie w pracy agencyjnej. Wcześniej związana była m.in. z Hill+Knowlton Strategies oraz 24/7Communication i On Board Think Kong. Specjalizuje się projektach komunikacji korporacyjnej, marketingowej i kryzysowej, ze szczególnym uwzględnieniem sektora retail, real estate, FMCG i nowych technologii. Posiada wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu międzynarodowymi projektami o charakterze hubowym. Jurorka światowych konkursów branżowwych Cannes Lions Dubai Lynx Festival oraz New York Festivals Advertising Awards. Dwukrotnie nominowana w ramach globalnego programu “High potentials” Grupy WPP. Zwyciężczyni konkursu „Young Creatives PR” organizowanego przez KTR w Polsce. Wykładowczyni na Uniwersytecie Warszawskim.

Comments

comments

32
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...