Katarzyna Bosacka wraca do telewizji. Wiosną jej nowy program zadebiutuję na antenie TTV

Informacja Prasowa - 19.02.2020
111

Katarzyna Bosacka wraca do telewizji. Wiosną jej nowy program zadebiutuję na antenie TTV

W marcu na antenie TTV nowość z Katarzyną Bosacką w roli prowadzącej. „DeFacto Bosacka” będzie programem o charakterze poradnikowym, którego formuła porusza zagadnienia związane między innymi z ekologią, higieną, zdrowym odżywianiem oraz funkcjonowaniem w stylu „zero waste”.

fot. TVN / R. Korybut

fot. TVN / R. Korybut

Nie da się ukryć, że jestem zwierzęciem telewizyjnym– komentuje Katarzyna Bosacka. Przez przeszło 20 lat mojej pracy dziennikarskiej zajmowałam się edukacją -żywieniową, konsumencką, zdrowotną, naukową – i przy niej pozostanę. Tym bardziej, że jako mama czwórki dzieci sama jestem żywo zainteresowana, w jaki sposób można na co dzień poprawiać jakość swojego życia– dodaje.

Premierowe odcinki „DeFacto Bosacka” emitowane będą od 23 marca, trzy dni w tygodniu o godz. 16:15.

 Rozszerzamy portfolio programowe TTV, a obecność Katarzyny Bosackiej w wiosennej ramówce kanału to dla nas możliwość, by wzmocnić ofertę poradnikową stacji– komentuje Lidia Kazen, dyrektor programowa TTV.

 

Katarzyna Bosacka z branżą medialną związana jest od lat. W jej dorobku znajdują się nie tylko programy telewizyjne, które prowadziła na antenie TVN Style –  spod jej pióra wyszło również 10 książek o tematyce edukacyjnej.

 

Comments

comments

111
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...