Kataryna z felietonami w „Plus Minus”

Informacja Prasowa - 13.12.2019
48

Kataryna z felietonami w „Plus Minus”

Kataryna, jedna z najbardziej znanych i wpływowych blogerek politycznych rozpoczęła współpracę z „Plus Minus”, weekendowym magazynem „Rzeczpospolitej”. Jej pierwszy felieton ukaże się już w najbliższym wydaniu magazynu.

 Kataryna to pseudonim Katarzyny Sadło, blogerki, na co dzień pracującej w organizacjach pozarządowych. Komentuje w sieci najważniejsze wydarzenia polityczne od niemal dwudziestu lat. Publikowała między innymi w Salonie24.pl, a przez prawie siedem ostatnich lat pisała felietony do tygodnika „Do Rzeczy”, z którym rozstała się kilka dni temu po tym, jak redakcja odrzuciła jeden z jej felietonów na temat rejestrowania w urzędzie osób tej samej płci jako rodziców dziecka.

 

Kataryna jest indywidualistką, blogerką niepokorną, czemu nie raz dawała wyraz. Jednocześnie jest to jedna z najbardziej doświadczonych obserwatorek życia politycznego w Polsce. Zaproponowaliśmy jej współpracę, bo chcemy pokazywać w „Rzeczpospolitej” różne punkty widzenia. U nas zawsze jest miejsce dla autorów żywo komentujących polską rzeczywistość, jednocześnie niezwykle merytorycznych i dociekliwych, podkreśla Michał Szułdrzyński, redaktor naczelny magazynu „Plus Minus”.

 

Comments

comments

48
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...