Kalicińscy z jesienną aktywacją dla marki Benriach

Informacja Prasowa - 30.09.2022
32

"Odkryj świat smaków Benriach"

Kalicińscy z jesienną aktywacją dla marki Benriach

Agencja Kalicińscy odpowiedzialna jest za aktywację konsumencką dla marki Benriach – znanego i docenianego wytwórcy szkockiej whisky należącego do spółki Brown-Forman Corporation.

Marka Benriach od wielu lat doceniana jest za swój kunszt i kreatywność w tworzeniu tradycyjnej whisky single malt, której wielowymiarowy smak powstaje dzięki dojrzewaniu w beczkach wyselekcjonowanych z całego świata. Teraz Benriach pragnie zachęcić konsumentów do odkrywania nowych doświadczeń z single malts i wzięcia udziału w promocji konsumenckiej z atrakcyjnymi nagrodami. Cele te realizuje kampania opracowana i prowadzona we współpracy z agencją Kalicińscy.

Idea wyrażona w haśle Odkryj świat smaków Benriach odnosi się do odkrywczej natury marki, a jednocześnie łączy unikalny smak jej wyrobów z zaproszeniem do legendarnego miejsca jej wytwarzania. Komunikacja utrzymana jest w tematyce i stylistyce odkrywania smaku, podróży do świata marki oraz miejsca jej pochodzenia. Nagrodą główną, w towarzyszącym kampanii konkursie, jest podróż dla trzech zwycięzców z osobami towarzyszącymi, do historycznej, szkockiej destylarni Benriach położonej w Speyside.

Aktywacja realizowana wspólnie z agencją Kalicińscy zachęca do odkrywania marki Benriach na wielu poziomach – profilu smakowego, historii marki i tradycji tworzenia premium szkockiej single malt, którą dzięki konkursowi, można poznać u samych źródeł − wyjaśnia Katarzyna Kamińska, Brand Manager of Super Premium Brands.

Kampania będzie realizowana w social mediach, w punktach sprzedaży, platformach e-commerce oraz w ramach współpracy influencerskich i ambasadorskich.

Do wkroczenia w świat Benriach oraz pogłębienia wiedzy o tradycji i smaku szkockiej zapraszają znane osobistości ze świata whisky − Adam Frankowski, polski ambasador marek premium Brown-Forman oraz Stewart Buchanan − światowej sławy znawca whisky oraz globalny ambasador marek Benriach, Glendronach i Glenglassaugh. W ramach nagrody gwarantowanej uczestnicy konkursu otrzymają ekskluzywny dostęp do prowadzonych przez nich warsztatów Masterclass online.

Chcąc zaprosić możliwie największe grono konsumentów do Odkrywania świata Benriach zapraszamy do konkursu, w którym dzięki różnorodnym nagrodom, można doświadczyć marki aż na trzy różne sposoby. Osobiście − dzięki wycieczce do wyjątkowej destylarni, sensualnie − dzięki unikalnym zestawom tastingowym oraz poszerzając swoją wiedzę o tej kategorii – poprzez dostęp do warsztatów Masterclass online − dodaje Alicja Szydłowska, dyrektor strategii agencji Kalicińscy.

6 października na profilu marki na Facebooku odbędzie się specjalne spotkanie live, które poprowadzi Adam Frankowski. O swoich doświadczeniach z whisky opowiadać będą zaproszeni goście: Elżbieta Kołaczyńska prowadząca bloga WhiskyElla oraz Andrzej Zamojski twórca bloga e-Whisky.pl.

Comments

comments

32
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...