Kabaret Hrabi i Elżbieta Dzikowska na święta w Radiu Pogoda

Informacja Prasowa - 18.12.2019
236

Kabaret Hrabi i Elżbieta Dzikowska na święta w Radiu Pogoda

W czasie Bożego Narodzenia w Radiu Pogoda będzie można usłyszeć wyjątkowe, świąteczne programy także z udziałem gwiazd. Na antenie, oprócz kolęd i piosenek kojarzonych ze świętami, pojawią się rozmowy m.in. z podróżniczką Elżbietą Dzikowską – o tradycjach bożonarodzeniowych z całego świata oraz z artystami z kabaretu Hrabi, którzy opowiedzą o świątecznych inspiracjach do skeczy.
Radio Pogoda zaprasza wszystkich do wspólnego spędzania świąt. Już w wigilię – 24 grudnia Robert Janowski przedstawi na antenie wyniki plebiscytu, w którym słuchacze wybierali najpiękniejsze świąteczne piosenki. Program potrwa od godz. 10:00 do 15:00, a tuż po nim w Radiu Pogoda będzie można usłyszeć wyłącznie kolędy – bez reklam i wiadomości –  tak, aby radio mogło towarzyszyć wszystkim w wigilijnej wieczerzy.

W środę, 25 grudnia, czyli w pierwszy dzień Bożego Narodzenia w programie „ Hej kolęda w Radiu Pogoda” gwiazdy opowiedzą o swoich ukochanych utworach świątecznych. Rena Rolska, Stenia Kozłowska i Agnieszka Cegielska zdradzą, które z kolęd najbardziej lubią nucić – a może nawet je zanucą! Program potrwa od 10:00 do 14:00.
Natomiast po godz. 14:00 Radio Pogoda zaprosi słuchaczy na audycję „Święta świata w Radiu Pogoda”, w której znana podróżniczka Elżbieta Dzikowska w rozmowie z Łukaszem Szaciłowskim opowie o tym, jak spędza się święta w innych krajach. Czy wszędzie na stołach króluje karp? Jak się kolęduje w Meksyku? I czego możemy się spodziewać w prezencie od Etiopczyka? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdą się w programie, który będzie nadawany do godz. 18:00.
W drugi dzień świąt – 26 grudnia Radio Pogoda zaproponuje słuchaczom „Hrabiowskie Święta”, czyli audycję z udziałem kabaretu Hrabi. Które sytuacje przy świątecznym stole stały się dla nich inspiracją do kabaretowych skeczy? Co łączy Świętego Mikołaja z Wróżką Zębuszką? Jaką rolę w święta może odegrać stara, dobra pralka Frania? Te ważne tematy poruszy Joanna Kruk w rozmowie z artystami z kabaretu Hrabi między godziną 10:00 a 14:00.
Świąteczne propozycje Radia Pogoda będą promowane na antenie oraz w internecie – na stronie www.radiopogoda.pl i na profilu stacji na Facebooku.
 

Comments

comments

236
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...