Julia Wieniawa ambasadorką herbatek Lipton

Informacja Prasowa - 04.03.2024
236

„Do przyjemności mamy talent”. Julia Wieniawa, artystka młodego pokolenia, została ambasadorką marki

3 marca ruszyła nowa kampania herbatek owocowych Lipton pod hasłem „Do przyjemności mamy talent”. Ambasadorką marki została artystka młodego pokolenia – aktorka i piosenkarka Julia Wieniawa.

Celem kampanii jest zainspirowanie młodej grupy konsumentów do sięgania po ciekawe owocowe kombinacje herbatek Lipton i odkrywania małych przyjemności na co dzień.

Mango i czarna porzeczka, malina i bez czy grejpfrut i pomarańcza, to tylko niektóre z wariantów dwuowocowych herbatek Lipton. Herbatek składających się z 100% naturalnych składników. Propozycja Lipton to intrygujące połączenie smaków klasycznych z egzotycznymi, które idealnie trafiają w gusta młodych konsumentów. Przyjemnie smakują zarówno w klasycznej wersji na ciepło, jak i na zimno, po dodaniu kostek lodu.

Twarzą kampanii „Do przyjemności mamy talent” linii herbatek owocowych Lipton została Julia Wieniawa. Wszechstronnie uzdolniona aktorka i piosenkarka wie, że przyjemność płynąca z robienia czegoś, co się lubi, jest ważna i warto każdego dnia znaleźć na to chociaż chwilę.

-Jest mi niezmiernie miło, że zostałam ambasadorką Lipton. To marka, które idzie z duchem czasu, a jednocześnie od lat towarzyszy nam na co dzień. Przekaz kampanii herbatek owocowych Lipton jest mi bardzo bliski, bo sama staram się zawsze znaleźć czas na przyjemności w moim szalonym kalendarzu pełnym wyzwań. – mówi Julia Wieniawa

Lipton i Julia wspólnie inspirują do szukania przyjemności. Tych mniejszych, jak i większych, które z czasem mogą przerodzić się w pasje.

– Julia Wieniawa idealnie wpisuje się w przekaz nowej kampanii Lipton. To artystka podążająca za pasjami, które sprawiają jej przyjemność. Jednocześnie młoda gwiazda dosknale zna social media i zbudowała wokół siebie imponującą społeczność na instagram czy tik tok. Owocowe połączenia naszych herbatek to nowoczesna i oryginalna propozycja skierowana do Gen Z i millenialsów. Naszym celem jest dostarczanie codziennej porcji przyjemnych odkryć, smakowych i nie tylko. Do tego zachęcamy w nowej kampanii. – mówi Karolina Kuźnicka-Salhuana, Senior Brand Manager Lipton.

Nowa kampania Lipton opiera się na wielu kanałach dotarcia, wykorzystując zwłaszcza te lubiane przez Gen Z i millenialsow. Digital, media społecznościowe, influencer marketing oraz reklama w TV, to tylko niektóre z kanałów gdzie będzie można zobaczyć komunikację Lipton.

Przyjemnościowa kampania Lipton będzie wielowymiarowa. Już w kwietniu w ramach zorganizowanej przez markę loterii konsumenci będą mogli wygrać tajemnicze mystery boxy, bilety do kin czy karnety na Olsztyn Green Festiwal. Marka pojawi się na festiwalu ze swoją ambasadorką w Strefie Przyjemności Lipton. Julii będzie można również posłuchać w podcaście „Trójkąt” Gabi Drzewieckiej i Agnieszki Woźniak-Starak. „Trójkąt” to videopodcast na kanale YouTube, którego partnerem (drugiego sezonu) jest Lipton. Warto zaparzyć sobie owocową herbatkę Lipton i zainspirować wywiadem Julii, posłuchać, co jej sprawia przyjemność.

Za działania reklamowe w obszarze digital i PR odpowiada agencja Huta 19 im. Joachima Fersengelda, a za planowanie i zakup mediów PHD Media Direction oraz DRUM Polska.

Comments

comments

236
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...