Joanna Korczak objęła stanowisko Dyrektor Zarządzającej adrino

Informacja Prasowa - 13.06.2023
247

Będzie odpowiadać za kompleksowe wdrożenie strategii oraz rozwój biznesu

Joanna Korczak została Dyrektor Zarządzającą adrino i będzie odpowiadać za kompleksowe wdrożenie strategii oraz rozwój biznesu agencyjnego adrino, w tym budowanie relacji biznesowych z klientami, kierowanie zespołem oraz nadzorowanie kluczowych projektów związanych z wiodącymi produktami spółki, takimi jak: reklama natywna, mailing oraz rich media. Dyrektor Zarządzająca będzie raportować bezpośrednio do Doroty Łobody-Kąkowicz, CEO adrino, Email Network oraz LeadR. Dyrektor Zarządzająca to nowe stanowisko w adrino, utworzone w czerwcu z uwagi na rozwój agencji.

 

Joanna Korczak z rynkiem reklamy związana jest od 2007 roku, a od 2021 odpowiadała w adrino jako COO za analizę i optymalizację wyników finansowych spółki, uczestniczyła w procesie planowania i wdrażania nowych produktów, współtworzyła strategię rozwoju sieci natywnej adrino native. Stanowisko Dyrektor Zarządzającej agencji adrino otrzymała w ramach awansu wewnętrznego.

 

– Niezmiernie się cieszę i jestem dumna z tego, że Asia, tak doświadczona i wszechstronna specjalistka, będzie miała jeszcze większy wpływ na kluczowe procesy w spółce. Dzięki tej zmianie przyspieszymy nasz rozwój na polskim rynku oraz umocnimy naszą pozycję jako lidera reklamy natywnej w Polsce – komentuje Dorota Łoboda-Kąkowicz, CEO adrino.

Comments

comments

247
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...