Joanna Jankowska w dziale sprzedaży agencyjnej Selectivv

Informacja Prasowa - 05.12.2019
284

Joanna Jankowska w dziale sprzedaży agencyjnej Selectivv

Joanna Jankowska dołącza do firmy Selectivv, która tym samym rozbudowuje swoje struktury sprzedaży agencyjnej.

Selectivv realizuje kampanie reklamowe na smartfony i tablety w oparciu o profilowane dane o użytkownikach. Wykorzystując własną platformę DMP zwiększa skuteczność reklamy, dzięki dotarciu do precyzyjnie wyselekcjonowanych grup odbiorców. Pozyskiwane i analizowane dane z kanału mobile są również podstawą badań konsumentów w takich branżach, jak m. in.: handel, nieruchomości, transport czy turystyka.

Joanna Jankowska od ponad 10 lat jest związana z branżą reklamy internetowej. Przed dołączeniem do Selectivv pracował w Monster Media Group, wydawcy takich serwisów rozrywkowych jak. Demotywatory.pl; Joemonster.org; Stylowi.pl. Odpowiedzialna była tam za monetyzacje powierzchni reklamowej serwisów wchodzących w skład grupy, rozwój produktu oraz kontakt z klientami.

Joanna obejmie stanowisko Business Development Managera, a dotychczasowe doświadczenie zdobywane w sprzedaży przekładać będzie na współpracę z domami mediowymi oraz agencjami reklamowymi.

To kolejna osoba po Piotrze Bronarskim, która wzmacnia dział sprzedaży Selectivv. W najbliższym czasie wspomniany dział planuje zatrudnienie kolejnych specjalistów.

Comments

comments

284
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...