Jakub Puźniak dołączył do zespołu public affairs i komunikacji Coca-Cola Poland Services

Informacja Prasowa - 11.07.2023
225

Jakub Puźniak w strukturach Coca-Cola Poland Services odpowiada za realizację projektów z zakresu współpracy z interesariuszami

Jakub Puźniak objął stanowisko Public Affairs Manager Poland w Coca-Cola Poland Services, wzmacniając dział public affairs i komunikacji marki na Polskę.

W strukturach Coca-Cola Poland Services odpowiada za realizację projektów z zakresu współpracy z interesariuszami, w tym przygotowywanie analiz otoczenia instytucjonalnego spółki, tworzenie i realizację strategii działań angażowania interesariuszy, ocenę istniejących oraz budowę nowych relacji instytucjonalnych.

Przed dołączeniem do polskiego oddziału The Coca-Cola Company, Jakub zdobywał doświadczenie zarówno w sektorze publicznym jak i prywatnym. W swoich poprzednich rolach zajmował się szeroką gamą produktów spożywczych i napojów. Poprzednio pracował w Metal Packaging Europe w Brukseli, organizacji reprezentującej producentów i dostawców opakowań metalowych, w której odpowiadał za zagadnienia public affairs w odniesieniu do kwestii opakowaniowych oraz ich bezpieczeństwem w kontekscie kontaktu z żywnością. Wcześniej zajmował się wdrażaniem strategii public affairs w European Cocoa Association, stowarzyszeniu zrzeszającym największe firmy z branży handlowej i przetwórstwa ziaren kakaowca, a także magazynowania i powiązanych działań logistycznych.

Jakub Puźniak ukończył MA European Public Policy Process na Maastricht University oraz BA European Studies na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie.

Comments

comments

225
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...