Jakub Gołąb dołącza do zespołu Vision Group

Informacja Prasowa - 09.04.2024
28

Jakub Gołąb, który jako Senior Advisor będzie w zakresie analiz strategicznych i projektowania działań public affairs w Vision Group

Z początkiem kwietnia 2024 r. do zespołu Vision Group dołączył Jakub Gołąb, który jako Senior Advisor będzie wspierał projekty firmy w zakresie analiz strategicznych i projektowania działań public affairs dla klientów z sektora medycznego i farmaceutycznego, uwzględniających złożoną specyfikę systemu ochrony zdrowia oraz dialog rynkowy, prowadzony z poszanowaniem potrzeb różnorodnych interesariuszy.

Jakub Gołąb to doświadczony ekspert, doradca, analityk i menadżer, z ponad dwudziestoletnią praktyką zarówno po stronie sektora publicznego, jak i prywatnego. Podczas swojej bogatej kariery zawodowej pracował m.in. jako doradca i rzecznik prasowy Ministerstwa Zdrowia, jako rzecznik polskiej prezydencji w Radzie UE oraz jako analityk i doradca w gabinecie Marszałka Sejmu. Był też zaangażowany w realizację licznych projektów i kampanii społecznych, łączących interesariuszy z różnych dziedzin życia społecznego. Tworzył i odpowiadał za realizację strategii komunikacji izby gospodarczej Polmed oraz pracował w globalnych firmach farmaceutycznych, gdzie zajmował się public affairs oraz relacjami pacjenckimi. Na przestrzeni ostatnich lat był dyrektorem, odpowiedzialnym za obszar dialogu społecznego i komunikacji w Biurze Rzecznika Praw Pacjenta.

Vision Group jest jedną z wiodących firm konsultingowych w zakresie public affairs w Polsce. Stanowi zespół doświadczonych profesjonalistów, zaangażowanych w działania doradcze w wielu branżach, ze szczególnym uwzględnieniem ochrony zdrowia, pozostającej w centrum strategicznego zainteresowania firmy. Rolą rynkową Vision Group jest  edukacja, wzmacnianie konstruktywnego dialogu i tworzenie strategicznych sojuszy, ale też pogłębianie zrozumienia złożonych wyzwań systemu opieki zdrowotnej. Ostatecznym celem projektów realizowanych przez Vision Group jest współtworzenie środowiska zrozumienia i współpracy, wspierającej sprawnie funkcjonujący system ochrony zdrowia, zapewniający pacjentom bezpieczeństwo zdrowotne i wysoką jakość dostępu do usług medycznych.

Comments

comments

28
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...