Iwona Wencel nową VP HR WeNet Group S.A.

Informacja Prasowa - 06.06.2023
33

Iwona Wencel będzie ściśle współpracować z Zarządem oraz Dyrektor Personalną Dorotą Malarską, aby rozwinąć i wzmocnić funkcję HR

Od czerwca do zespołu WeNet Group S.A. spółki specjalizującej się w doradztwie internetowym, dołączyła Iwona Wencel, obejmując stanowisko VP HR. Iwona Wencel będzie ściśle współpracować z Zarządem oraz Dyrektor Personalną Dorotą Malarską, aby rozwinąć i wzmocnić funkcję HR zdolną sprostać tak dynamicznie rozwijającej się organizacji, jaką jest WeNet.

Trendy i wyzwania rynkowe, rozwój technologii, nowe modele pracy zdalnej i hybrydowej a także zmiany pokoleniowe sprawiają, że funkcja HR musi na nowo przemyśleć sposoby budowania zaangażowania w organizacji, jej sukcesu i siły konkurencyjnej.  HR jest strategicznym obszarem w firmie, ale tylko wtedy kiedy jest prawdziwym partnerem i kontrybutorem w kreowaniu wartości firmy i uwalnianiu jej potencjału, który przede wszystkim leży w ludziach. Cieszę się, ze WeNet to rozumie i że będę mogła wspólnie z zespołem Spółki współtworzyć właśnie taki HR. To będzie bardzo ekscytujący projekt i ogromnie się cieszę, że będę miała swój udział w budowaniu przyszłości tej organizacji.  – mówi Iwona Wencel.

Iwona Wencel posiada bogate doświadczenie zawodowe, świadczące o jej pasji w obszarze HR. Stale się rozwija, chętnie podejmuje wyzwania. Prezeska i partnerka zarządzająca firmy WNCL Sp. z o.o. Założycielka start-up’u w sektorze edtech, platformy HR Power Mentor, dostarczającej transformacyjne programy rozwojowe dla HR Biznes Partnerów.

HR Executive z ponad 25 letnim doświadczeniem zdobywanym zarówno jako senior menedżer, strategiczny partner jak i doradca dla wielu firm polskich i międzynarodowych różnych branż, wielkości i struktury własnościowej, włączając organizacje państwowe i NGOs. Pasjonatka, propagatorka i pionier wdrażania modelu HR Biznes Partnerstwa w Polsce. Autorka unikalnej na polskim rynku książki „#HROdNowa. 10 postaw na nowe czasy” o skutecznych postawach w HR.  Inicjatorka i członek Rady Założycielskiej Ruchu #HROdnowa, inicjatywy zrzeszającej profesjonalistów i sympatyków HR, którzy chcą aktywnie działać na rzecz budowania nowej roli i siły HR.

Comments

comments

33
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...