Interia Pogoda z rekordowym wynikiem – 7,4 mln RU

Informacja Prasowa - 04.09.2023
276

Internauci planują wakacje z Interia Pogoda

Według badania Mediapanel (sierpień 2023) w szczytowym momencie sezonu serwis odwiedziło 7,4 mln realnych użytkowników. Jest to jego najlepszy wynik w historii. Działaniom największego polskiego serwisu pogodowego towarzyszyła kampania reklamowa zachęcają do korzystania z aplikacji Pogoda Interia, której do tej pory zaufało ponad 600 tys. użytkowników.

 Interia to od kilku lat lider polskich serwisów pogodowych. Zapewnia swoim użytkownikom dostęp do najlepszych w sieci prognoz i analiz meteorologicznych (m.in. opady deszczu i śniegu, temperatura, siła wiatru) oraz informuje o poziomie zanieczyszczenia powietrza.

Według badania Mediapanel w sierpniu serwis Interia Pogoda odwiedziło 7,4 mln realnych użytkowników, co jest najlepszym wynikiem w historii. Co więcej, jego wskaźnik ATS (9m 28s) jest ponad dwukrotnie wyższy od drugiego pod tym względem serwisu twojapogoda.pl (4m 8s) wśród największych polskich serwisów pogodowych.

Dopełnieniem serwisu jest intuicyjna i nowoczesna aplikacja Pogoda Interia, która umożliwia z poziomu smartfonu (Android i iOS) sprawdzenie warunków atmosferycznych w 3 milionach miejscowości w Polsce i na świecie. Przekazuje także dane o stężeniu alergenów w powietrzu,  co jest w szczególności ważne w okresie pylenia roślin. Aplikację Pogoda Interia pobrało do tej pory ponad 600 tys. użytkowników.

Interia Pogoda nieustannie wprowadza rozwiązania i usprawnienia, które zwiększają usability serwisu i tym samym ułatwiają i przyśpieszają poszukiwanie informacji o stanie pogody.

Interia Pogoda w okresie wakacyjnym jest promowana w kanałach telewizyjnych Grupy Polsat Plus oraz w Internecie.

Comments

comments

276
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...