Icon Strategies odpowiada za komunikację RamBase w Polsce

Informacja Prasowa - 10.02.2021
160

Icon Strategies odpowiada za komunikację RamBase w Polsce

Icon Strategies odpowiada za komunikację RamBase w Polsce

Należąca do norweskiego holdingu Hatteland, firma RamBase, producent oprogramowania ERP dla firm przemysłowych, wybrała Icon Strategies, jako swoją agencję public relations w Polsce.

Choć od niedawna na polskim rynku rozwiązań ERP, firma RamBase została założona już w 1992 roku, aby wspierać międzynarodowy biznes holdingu Hatteland, do którego należy. W 2016 roku system zaczął być oferowany komercyjnie.

– Norwegowie planują przekonać firmy przemysłowe działające w Polsce do wyboru swojego rozwiązania między innymi ze względu na krótki czas wdrożenia, który może wynieść zaledwie osiem tygodni i nowatorskie podejście do sposobu finansowania swojego rozwiązania. To mała rewolucja w branży, a my z przyjemnością będziemy ją wspierać komunikacyjnie – powiedział Michał Sobiło, dyrektor zarządzający Icon Strategies.

Zespół Icon Strategies od początku roku jest odpowiedzialny za działania public relations, w tym doradztwo strategiczne PR, media relations, działania w mediach społecznościowych i zarządzanie treścią. Wspiera również zespół RamBase w komunikacji z partnerami firmy w Polsce. Raportuje do globalnego zespołu ds. komunikacji RamBase w Norwegii.

– Zespół Icon Strategies wyróżnia znajomość specyfiki rozwiązań ERP i inwestycji w obszarze nowych technologii. Konsultanci agencji pomagają nam skutecznie wykorzystywać potencjał polskiego rynku i komunikować się z kluczowymi adresatami naszych działań poprzez stałe doradztwo i aktywności w obszarze współpracy z mediami i komunikacji w mediach społecznościowych – mówi Anne Louise Våge Mikkelsen, Brand Manager w RamBase. – Co ważne możemy liczyć na ich stałe wsparcie, w tym sensie są nieco podobni do naszego systemu, który działa w trybie „always on” – dodaje żartobliwie Anne Louise Våge Mikkelsen.

Umowa została podpisana na rok z możliwością przedłużenia. Icon Strategies została wybrana w drodze rekomendacji.

Comments

comments

160
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...