HBO w ofercie telewizyjnej Play Now

Informacja Prasowa - 09.12.2016
9

Kanały HBO dostępne od teraz w usłudze Play Now

Media prześcigają się w promocjach na pakiety telewizyjne, zwłaszcza przed świętami. Do tego wyścigu dołączają także sieci komórkowe, w tym Play. Firma ogłosiła, że w usłudze Play Now dostępne będą kanały HBO. 

To już oficialnie #hbo @play_polska w ofercie #playnow #got #westworld #pakt i cała masa super produkcji

A photo posted by Marcin Gruszka (@rzecznikplay) on

W usłudze Play Now na widzów czekają  kultowe produkcje HBO zarówno z Polski, jak  z zagranicy: „Pakt” z Marcinem Dorocińskim, „Gra o Tron”, „Rodzina Soprano” czy „Kompania Braci”.

Aby aktywować pakiet, należy otworzyć aplikację Play Now na smartfonie (w wersji na pecety na stronie: playnow.pl), wybrać sekcję „Pakiety, następnie „Kanały HBO” oraz  „Biblioteka HBO”.

Pakiet będzie można wypróbować przez miesiąc za darmo. Późniejsza opłata to 25 zł za miesiąc. Natomiast dla klientów, którzy mają abonament Solo/Duet/Rodzina, dostęp do pakietu HBO jest darmowy aż przez 3 miesiące, a późniejsza opłata wynosi 20 zł.

Comments

comments

9
Komentarze
Sonda

Trzy organizacje branżowe: Związku Firm Public Relations, Polskiego Stowarzyszenia Public Relations, Stowarzyszenia Agencji Public Relations jest dla rynku PR rozwiązaniem optymalnym ??

Loading ... Loading ...