Harnaś po raz kolejny zaprasza do swojego nowego świata – nowy wizerunkowy spot marki

Informacja Prasowa - 30.04.2019
181

Harnaś po raz kolejny zaprasza do swojego nowego świata - nowy wizerunkowy spot marki

Od 1 maja br. w telewizji będzie można oglądać kolejny fabularny spot marki Harnaś: „Harnaś. Górale kontratakują”. Aktor Karol Dziuba po raz kolejny wciela się w rolę Harnasia, który jak zawsze niesie pomoc potrzebującym i jest uosobieniem odwagi.

Nic dziwnego, że książę chciał porwać piwowara dla siebie, skoro ten uwarzył nowego lepszego Harnasia. Bądźmy jednak spokojni – Harnaś i jego przyjaciele na pewno do tego nie dopuszczą.  Ich zwycięskie spotkanie na górskiej drodze i uwolnienie piwowara możemy zobaczyć w nowym wizerunkowym spocie marki Harnaś. Zapraszamy widzów do świata, w którym ważna jest pomoc innym, przyjaźń, pozytywne emocje i gdzie zawsze zwycięża dobro i bezinteresowność.

Nowa 45-sekundowa reklama wizerunkowa jest drugą z serii reklam fabularnych o przygodach Harnasia. Będzie emitowana w głównych stacjach TV oraz kanałach tematycznych już od 1 maja.

Za kreację spotu odpowiada agencja Grey Group Poland, za produkcję – Dynamo Film, planowanie i zakup mediów realizuje dom mediowy Initiative Media Warszawa.

Link do nowego spotu: https://youtu.be/4ZcESIoCoM4

 

Comments

comments

181
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...