Hand Made miesza z Knorr

Informacja Prasowa - 09.02.2021
11

Hand Made miesza z Knorr

Hand Made miesza z Knorr

Do 14. marca toczyć się będzie wiosenna kampania promocyjna sosów sałatkowych Knorr. Hand Made odpowiada za koncepcję kreatywną, przygotowanie wszystkich materiałów digitalowych (w tym Key Visual) oraz przeprowadzenie konkursu konsumenckiego. W 6-etapowym konkursie na www.knorr.pl do zdobycia będą roboty kuchenne i karty podarunkowe IKEA. Zwycięzcy zostaną wyłonieni każdego tygodnia, na podstawie odpowiedzi na pytanie konkursowe.
W sieci znajdziemy zarówno materiały statyczne, jak i video, stworzone przez agencję Hand Made. Głównym celem aktywacji jest zapoznanie konsumentów z pełną gamą wyjątkowych mieszanek ziół i przypraw, które sprawdzą się jako dodatek do wiosennych sałat.
Knorr to marka produktów spożywczych należąca do Unilever. W swojej ofercie posiada  m.in. dania gotowe, buliony, przyprawy, zupy i sosy. Od dłuższego czasu dba o to, by surowce wykorzystywane do tych produktów uprawiane były w sposób zrównoważony. Zarówno dzięki samym produktom, jak i przepisom oraz poradom, pragnie inspirować do codziennego wprowadzania drobnych zmian, w efekcie których możemy pozytywnie wpłynąć na funkcjonowanie całego świata.
Hand Made to agencja reklamowa full service. Realizuje kampanie we wszystkich mediach – od telewizji przez internet, w tym social media, po eventy, PR czy niestandardowe działania komunikacyjne. Hand Made dwukrotnie została nagrodzona wyróżnieniem w kategorii „Agencja reklamowa roku” w raporcie Agencje Reklamowe i Domy Mediowe, przygotowanym przez Media Marketing Polska oraz Kantar Millward Brown.

Comments

comments

11
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...