Grupa naTemat rekordowo – 10 milionów unikalnych użytkowników

Redakcja PR - 03.01.2017
215

Grupa naTemat zanotowała historyczny rekord 10 mln UU

Grupa naTemat rośnie w siłę. Redakcja poinformowała właśnie na swojej stronie o historycznym rekordzie. Wszystkie serwisy z grupy zanotowały właśnie oglądalność na poziomie 10 milionów unikalnych użytkowników. 

Sztandarowy serwis grupy – naTemat.pl – osiągnął po raz pierwszy w swojej historii 7 mln unikalnych użytkowników miesięcznie. To wynik lepszy o ponad 600 tysięcy UU niż miesiąc wcześniej (do tego wyniku przyłączone zostały wyświetlenia z serwisu Bliss).

Satyryczny serwis ASZdziennik.pl oraz technologiczno-biznesowy INN:Poland zanotowały 1,1 miliona unikalnych użytkowników. Niewiele mniejszą liczbą UU może pochwalić się serwis parentingowy Mamadu.pl – 800 tysięcy.

grupa natemat

Źródło: Grupa naTemat

Redakcja poinformowała również o sukcesie w social mediach – według raportu Sotrendera, w listopadzie 2016 naTemat był po raz kolejny najbardziej interaktywną marką na Facebooku.

Według danych Megapanelu, z października 2016,  naTemat.pl jest 7. pod względem wielkości serwisem w Polsce w kategorii informacje i publicystka.

Redakcja podziękowała czytelnikom za zaufanie:

Dziękujemy Wam bardzo i gwarantujemy, że każdego dnia staramy się robić jeszcze bardziej angażujące, innowacyjne i jakościowe materiały.

To kolejne miesiące Grupy naTemat stojące pod znakiem wzrostów. Na naszym portalu informowaliśmy, że w październiku 2016 serwisu Grupy zanotowały oglądalność na poziomie 9,2 miliona UU.

Źródło: Grupa naTemat. 

Zobacz:

Agata Komosa (red.naczelna naTemat) i Michał Mańkowski (dyr.ds.core businessu) o rekordowych wynikach Grupy naTemat

 

Comments

comments

215
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...