Grayling dla KHNP

Informacja Prasowa - 18.03.2021
257

Grayling dla KHNP

Grayling dla KHNP

Grayling Poland odpowiada za komunikację KHNP – globalnego lidera energetyki jądrowej. Agencja koordynuje działania z zakresu komunikacji korporacyjnej
i public affairs.

 W ramach umowy Grayling odpowiada za doradztwo i realizację strategii komunikacyjnej firmy w Polsce, w tym komunikację korporacyjną, prowadzenie biura prasowego oraz działania public affairs. Grayling został wybrany do obsługi KHNP w wyniku wygranego w 2020 r. przetargu. Interdyscyplinarny zespół konsultantów PR i PA koordynuje Iga Wilczyńska, dyrektor działu public affairs.

„Energetyka i przemysł to branże, w obsłudze których specjalizujemy się od początku istnienia firmy. Sektor jądrowy to temat szczególnie interesujący w kontekście zachodzącej w Polsce transformacji energetycznej. Cieszymy się, że mamy okazję współpracować przy tak wyjątkowym projekcie” – mówi Klara Banaszewska, Dyrektor Generalna Grayling Poland.

KHNP (Korea Hydro & Nuclear Power) to państwowa firma z blisko 50 letnim doświadczeniem w budowie i eksploatacji elektrowni jądrowych. Jako globalny lider, KHNP współpracuje przy projektach i jest niezawodnym dostawcą reaktorów jądrowych. Obecnie firma eksploatuje 24 elektrownie jądrowe i buduje kolejne 8 reaktorów w Zjednoczonych Emiratach Arabskich i Korei. Projekty KHNP są wykonywane w założonym budżecie i zgodnie z harmonogramem. Firma jest zainteresowana budową pierwszej elektrowni jądrowej w Polsce, ale także nowego bloku elektrowni Dukovany w Republice Czeskiej, gdzie również jest wspierana komunikacyjnie przez lokalny zespół Grayling.

Comments

comments

257
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...