„Gazeta Wyborcza” od listopada 2019 r. z nową ceną

Informacja Prasowa - 31.10.2019
241

„Gazeta Wyborcza" od listopada 2019 r. z nową ceną

Od listopada br. „Gazeta Wyborcza” będzie dostępna w zmienionej cenie – wydania dziennika od środowego do sobotniego będą droższe o 50 groszy.

 

– „Gazeta Wyborcza” publikuje unikalne, ekskluzywne treści, pisane przez wybitnych dziennikarzy, tworzone przez fotoreporterów, grafików i ekspertów z różnych dziedzin – od zawsze są one jej wizytówką. Stale rozwija też swoją ofertę dla czytelników, przygotowując dla nich nie tylko coraz grubsze i pełne niezwykłych tekstów wydania, ale też akcje specjalne i wydarzenia. Wymaga to jednak nakładów, szczególnie w obliczu niekorzystnych trendów na rynku reklamy. Obecna zmiana wiąże się przede wszystkim z ogólnym wzrostem kosztów dziennika, w tym energii i usług – komentuje Jerzy Wójcik, wydawca „Gazety Wyborczej”.

 

Po zmianie – od listopada w środy i czwartki „Gazetę Wyborczą” będzie można kupić w cenie 3,99 zł, w piątki – 5,49 zł, a w soboty – 5,99 zł. Nie zmieni się cena wydań poniedziałkowych i wtorkowych, która wynosi odpowiednio 4,99 zł i 3,99 zł.

Po raz pierwszy z nową ceną dziennik ukaże się 2 listopada br.

„Gazeta Wyborcza” stale pracuje nad rozwojem i uatrakcyjnianiem swojej oferty – zarówno wydań papierowych, jak i cyfrowych. W ostatnich miesiącach redakcja zaproponowała odbiorcom np. nowy magazyn „Nasza Europa”, przedstawiający m.in. teksty wiodących europejskich dzienników zrzeszonych w prestiżowym sojuszu Leading European Newspaper Alliance (LENA).

Comments

comments

241
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...