Gazeta.pl oraz Haps.pl zapraszają blogerów i pasjonatów kulinarnych na 9. edycję Food Blogger Fest

Informacja Prasowa - 22.03.2019
175

Gazeta.pl oraz Haps.pl zapraszają blogerów i pasjonatów kulinarnych na 9. edycję Food Blogger Fest

Gazeta.pl oraz Haps.pl zapraszają blogerów i pasjonatów kulinarnych na 9. edycję Food Blogger Fest

 
 Pod hasłem „Prosto i pysznie” odbędzie się w najbliższą sobotę, 23 marca br. kolejna odsłona Food Blogger Fest – konferencji dla miłośników jedzenia. W tym roku wydarzenie odbywa się pod patronatem redakcji Haps.pl, serwisu kulinarnego Gazeta.pl. Fani gotowania wezmą udział w inspirujących wykładach i pomysłowych warsztatach z ekspertami, szefami kuchni i znanymi blogerami.
Choć wciąż lubimy podglądać najlepszych szefów kuchni, inspirować się najnowszymi trendami, to jednak coraz chętniej zwracamy się w stronę tego, co prostsze i bliższe naszemu sercu. Zarówno w kuchni, jak i na blogach. W poszukiwaniu najlepszego smaku sięgamy po to, co pamiętamy z dzieciństwa, jak babcina szarlotka na pachnącym maślanym cieście czy młoda fasolka, którą wyjada się jeszcze ciepłą prosto z garnka. 9. edycja konferencji Food Blogger Fest – tym razem pod patronatem Haps.pl – odbędzie się pod hasłem „Prosto i pysznie” w siedzibie Agory w Warszawie.
Wśród prelegentów tegorocznej edycji są m.in. Adriana Marczewska, szefowa kuchni Bistro Wuwu, Ewa Wachowicz, producentka, dziennikarka telewizyjna i restauratorka oraz Michał Toczyłowski, kucharz, współautor książki „Run&Cook. Kulinarny poradnik biegacza”. Krzysztof Budzyński z Hash.fm opowie o współpracy influencerów z agencjami, Maciej Blatkiewicz, autor bloga Maciej Je przybliży tajniki pracy blogerów z markami, a Dota Szymborska, autorka bloga Oneginetatopa podpowie sposoby na niesłabnącą motywację do pisania.
Warsztaty odbywające się podczas konferencji poprowadzą m.in. szefowie kuchni Kuba Korczak, Jan Kuroń czy autorzy bloga Trawka Gotuje. Food Blogger Fest to takżepanele dyskusyjne: szefowie marek Papa Diego i Van Dog porozmawiają o rewolucji fast casual, a Jagoda Podkowska, Michał Toczyłowski i Katarzyna Drewnowska – o tym, jakie jest obecne oblicze książek kulinarnych i jak wydać własną książkę.
Spotkanie tradycyjnie poprowadzi Małgosia Minta, dziennikarka kulinarna, reporterka i autorka bloga Minta Eats.
Wydarzenie organizuje Gazeta.pl, pod patronatem Haps.pl.
Partnerami tegorocznej edycji Food Blogger Fest są: Wedel, Morliny, Fiskars, Samsung, Cook Story by Samsung, Jan Niezbędny, Appetita, Nivona, Helios, Papa Diego, Van Dog, Bombilla, Leonardo Verde, S. Pelegrino.

Comments

comments

175
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...